Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az ablakmosó folyadék...

Ha az ablakmosó folyadék rossz helyre lett töltve a fékfolyadék helyére akkor a cseréig mennyit lehet gond nélkül közlekedni?

Figyelt kérdés
40 km-t kellene menni a szervizig
2018. márc. 19. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. A fékolaj helyére ablakmosó lett töltve, akkor az tréler a szervízig.

(amúgy ekkora hülye nem lehetsz)

2018. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Előző jól mondta.
2018. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
loool, nem vót gyanús, hogy a fékfolyadék tartálya valahogy kisebb? :-D még én is tudom melyik-melyik, pedig balfax vagyok az autókhoz :-D
2018. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A fékfolyadék tartály tele volt mert 2 hetes szalonautó csak az ablakmosó fogyott ki, kb 2 deci lett "rátöltve" a fékfolyadékra
2018. márc. 19. 15:10
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

még négy métert se, nemhogy negyvenezret..


platón elszállítod, vagy helyben megemeled, bakra teszed, az összes kereket leveszed, és egy képzett segítővel kipumpáljátok az összes folyadékot...de... előtte a jutubon nézz meg néhány fékfolyadékcserés filmet..

2018. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha szalonautó volt, akkor esetleg tedd azt, hogy kiszivattyúzod a fékolajtartályból az összes anyagot..de alap, hogy egy erős lámpa kell, lásd is, mit csinálsz..


Talán(sőt biztos) hogy még nem keveredett el..ettől egyszerűbb nemigen lehet.

2018. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Srácok...ha valaki olyan hülye, hogy a fékolaj tartályba ablakmosót önt, vajon neki fog állni fékolajat cserélni és légteleníteni?

Ne beszéljetek már baromságokat...

2018. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azóta 15 km lett vele menve és nem 40000 (negyvenezer) csak 40 (negyven) kellene
2018. márc. 19. 15:23
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Ez kamu😂 vagy szőke hölgy😄
2018. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

látod mennyire nem figyelsz kérdező!...senki nem írt negyvenezer kilométert, hanem négy métert, vagy negyvenezer métert..az pont negyven kilométer, mivel ilyen messze van a szerelő.

Fuss neki mégegyszer, ki, mit írt.


ezek után már nem csodálkozom semmin. Bocs, hogy feltételeztem némi véletlenszerűséget. Neked nem szabad az autóhoz nyúlni.

2018. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!