Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2018-ban az első jogosítvány...

2018-ban az első jogosítvány kiváltásának mi a menete?

Figyelt kérdés
Tegnap átmentem forgalmin, elsősegély is megvan. Az oktató elmondta, hogy mit, hova mikor, de a nagy örömben elfelejtettem. Annyi rémlik, hogy az NKH-hoz (a kresz vizsga helyszíne?) már nem kell elmenni, hanem 2 munkanap után a helyi kormányablakhoz kell menni? Illetve miket kell még magammal vinnem?

#jogosítvány #forgalmi vizsga #jogosítvány igénylése
2018. márc. 20. 15:40
 1/1 Váradi Márkó válasza:

Szia, én is tegnap előtt mentem át a vizsgán. :)

Az NKH-hoz már nem kell elmenned, mert elvileg elektronikusan intézik.Nekem azt mondták az okmányirodába 1-2 nap elteltével lehet menni, én holnap megyek megpróbálni kiváltani a jogsit. Amit magaddal kell vinned:az orvosi papír hogy alkalmas vagy, személyi, lakcím kártya, a papír amit kaptál a vizsgán, és az EÜ-s kis papír.

2018. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!