Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél egy olcsóbb, régebbi...

Vennél egy olcsóbb, régebbi autót, vagy várnál még egy évet, addig gyűjtögetnél pénzt, és aztán abból a valamivel több pénzből vennél egy fiatalabb autót? Első autónak lenne egy fiatal lánynak.

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Olcsó autót, abból is suzukit és ignist, 4x4et kerüld. Kis csajos bódét tudsz csinálni belőle, az alkatrészt szinte utánad dobják.

Ha bénazol(lökös, lámpa) nem nagy dolog meg pénz a cseréje. Ezért ajanlom kezdő autónak.

2018. márc. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olcsóbb régi..
2018. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
olcsó régi
2018. márc. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ mennyi az annyi és mennyi lesz egy év múlva. Én nem vennék régi autót csak azért, mert de jó, hogy régi és olcsó javítani, amikor a papírszuzuki rádhajlik, mert bénázol akkor majd lehet aggódni.

Ha nélkülözhető az autó egy évig, akkor én várnék. 1 millió körül gondolkoznék, ott már lehet mérhető törésteszttel, több légzsákkal, ABS-szel felszerelt normális állapotú és felszereltségű autókat kapni (pl. klíma)

2018. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb, strapabíró, régit, és nagyon megkíméltet.
2018. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi minősül olcsónak, réginek?


Szerintem inkább úgy közelítsd meg, hogy mennyi a pénzkeret rá, és milyen gyakoriságú használatra lenne, milyen tulajdonságokkal bírjon (ajtók száma, színe - mert csajoknál általában fontos :), esetleg üzemanyag típusa, fogyasztás, erő...) az autó?


Ha megvan a fizetni kívánt pénzösszeg és a lány igényeit figyelembe vett feltételek szerinti kiszemelt autó(k), akkor inkább gyűjtögetés mellett tenném a voksom.


300-500ezer között amúgy már most lehet kapni egyszerű tizenéves kisautót.

2018. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagy 15 éve úgy csinálom, hogy elindultam egy nagyon olcsó autótól, aztán majdnem évente cseréltem, és állandóan lépegettem felfelé, mostmár egy igencsak komoly autónál tartok.

Persze ha nem vagy autómániás, mint én, és nem létszükséglet az autó, akkor érdemesebb lehet várni még, és körültekintően kiválasztani egy fiatal, megbízható autót, ami majd évekig kiszolgál.

2018. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 5 évet kéne várni, akkor elgondolkoznék. De így nem kérdés!

Egy év nem a világ, simán kivárnám. Inkább vennék fiatalabb, jobb, jobb állapotú autót, mint valakinek a lelakott ócska tragacsát, csak mert olcsó és nem kell rá egy évet várni.

2018. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 trophy ***** válasza:

Én a régi mellett teszem le a voksom. Kevesebb az értékvesztése általában. Első autónak meg... 4kereke legyen meg ne ázzon be :D városban mondjuk lehet egy évet buszoznék még inkább, de nekem a régebbi jobban bejön ('90es évek vs '00es évek).

Valaki egyszer nagyon megmondta a tutit, érdemes elgondolkodni rajt'


"A kilencvenes években eljutott az autóipar oda, hogy már mindent meg tudtak csinálni, de még nem a szemétdombra gyártottak"

2018. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!