Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 velemenyek?

Mazda 3 velemenyek?

Figyelt kérdés

Mazda 3 benzines tulajoktol erdeklodnek, hogy a 2007 utani Mazdakkal hogy vannak megelegedve?


Bocs az ekezetek miatt, telefonrol vagyok



2018. márc. 21. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Amíg leírtad az elnézéskérést, pont le tudtad volna írni helyesen is azt az egy mondatot...


Egyébként rohad, nagyon. Szóval felejtős autó, hiába motorikusan rendben van

2018. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is a gyakori kérdések lenne, ha nem lenne egy helyesírás huszár itt. A válasz tartalmát meg köszi kedves első, és mennyivel jobb lenne ha mindenki csak a kérdésre koncentrálna. Most gépnél ülök és tudok ékezetesen és helyesen írni. Megfelel? Amúgy kösz a véleményt.
2018. márc. 21. 12:20
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Kár utólag mentegetőzni, ez igénytelenség/igényesség kérdése. És mint tudod a neten pusztán így lehet megítélni valakit.

A többit pedig szívesen;)

2018. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mentegetőzés?? Értem. Bizonyára veled ez sosem fordult elő, hogy épp telefonról írtál és nem akartad az ékezetes karaktereket végig várni, mert addig ugye a lényeg is le íródik. Előítéletesség, na igen. Ezért is jó előítéletesnek lenni aztán meglepődni, hogy mégsem olyan hülye az ember, amilyennek elsőre tűnik.


Kocsis kérdés volt és igen ékezet nélkül írtam, de úgy gondolom kettőnk közül nem biztos, hogy én voltam az aki ""akkorát vétett"". Mivel ugye nem én kezdtem kötekedéssel és úgy folytattam a válasszal. Ez mennyire igényesség kérdése, szeretném kérdezni?

2018. márc. 21. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell leírni a Mazda 3-at. Valóban jellemző rájuk a rozsdásodás, ezért vételkor alaposan meg kell nézni. Nem lesz könnyű találni jó állapotút, én kb. 3/4 év alatt tudtam venni megfelelő állapotút. Később megcsináltattam az alváz- és üregvédelmet, ami ajánlott sok más használt autónál is.
2018. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bármennyire hihetetlen nem, nem szoktam ékezet nélkül írni telefonról sem...

10 ékezet helyett könnyebb volt leírni 40 karaktert elnézéskérés gyanánt.

De mindegy is, kinek mi a szint...


Egyébként leírta az utolsó, lehet venni Mazda 3-at, plusz alvázvédőzni és rámegy egy éved, és reménykedsz, hogy nem indul meg belülről a rozsda kifelé 1 év múlva. És eltöltöttél vele egy évet, meg egy valag pénzt az utazgatásra, alvázvédőzésre stb. Vagy 2 hét utánajárás után tudsz venni egy jó állapotú Golf-ot, Astra-t, Focus-t és nem ez a mizéria

2018. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok újabb vitát nyitni, de az azért nem úgy megy, hogy 2 hét alatt találsz egy 11 éves jó autót, hacsak nincs baromi nagy szerencséd. És azért a Fordok is (Opelt, VW-t nem ismerem) tudnak ám rendesen rohadni. Jelenleg van egy Ford is a családban, inkább nem írom le, hogy rozsdásodás terén mi a véleményem a gyári "alvázvédelemről". Az is igaz, hogy az általad említett 3 márkából sokkal több fut az országban, így a több autót hirdetnek, amiből könnyebb kifogni a jobbat, de azért a "2 hét alatt találok megfelelő autót" elég ritka.

A kérdezőnek javaslom, ha ragaszkodik a japán márkához, akkor nézegesse a Toyota, Nissan, Honda autókat is a Mazda mellett, hátha az előbbiekből hamarabb kifog egy elfogadható állapotút.

2018. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem vita, hanem tény:). Nem tudom a többség, hogyan vesz autót. De nekem nem a mostani az első. Nyilván nem pénz nélkül a kínálat alján nézelődtem, aki így teszi annak lehet ez probléma. Jött az igény, hogy kell egy másik autó, hirdetések átböngészése, 4-5, leírás, képek alapján jó autó kiválasztása, telefon az eladónak, máris szűkül 2-3ra a lista. Aztán irány megnézni. Ez max két nap, megegyezés, ha kereskedő, akkor pár nap után lehet menni az autóért... Hangsúlyozom, ehhez az kell, hogy legyen pénz a normális kategóriára... Nekem a mostani autómat azért tartott csak kb. 4-5 hétig megvenni, mert egyrészt nagyon messze kellett menni megnézni a kiszemelteket és a szerelőmmel nehéz volt emiatt összeegyeztetni, meg mert a kiválasztott autónál két hetet agonizált az eladó, hogy megváljon-e tőle (mindezt úgy, hogy az autómból kevesebb, mint 20 db van ha.hu-n ezzel az üzemanyagfajtával). Az előző saját autómat is 2 hét alatt eladtam, szintén úgy, hogy a kínálatban eléggé felülre volt pozícionálva


#6

2018. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem a kínálat aljáról választottam, nem a pénz volt a gond, hogy kiválasszam a megfelelő autót. Nem tudom hány éveseket kocsikat néztél, de számomra szinte elképzelhetetlen, hogy 4-5 hirdetett autóból kiválasszam a megfelelőt. Legutóbb kb. 15-20 autót néztem meg, a nagy részénél a helyszínen derültek ki negatív tények. Nem azt mondom, hogy lehetetlen kiválasztani 4-5 autóból a megfelelőt, de az itteni mentalitással (kb. a felénél az irányár a helyszínen magasabb volt 100-200 ezerrel, mint a hirdetésben) nagy szerencse kell hozzá.
2018. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet félreértettél. A 4-5 hirdetést jóval több átböngészése után választottam ki, leszűrve minden létező paraméterre fokozatosan.

Anno ez volt a Golf IV-nél, amit négy éve vettem (1998-as volt), most sem volt másként, konkrétan annyira körbejártam a témát előre, hogy csak 3 autót mentem el megnézni, 8 éves "sportkocsi"

2018. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!