Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szuzuki SX4 télleg csak...

Szuzuki SX4 télleg csak tankolni kell?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem hogy a szuzuki a leg kevésbé szerviz igényes valakinek tapasztalat ?

2018. márc. 21. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

újként vettük és 8,5 évesen adtuk el.

Az alap olaj,szűrők stb cseréken kívül nem volt gond vele, anyóséknak is az van az övék lassan 11 éves lesz (szintén újként vették) és náluk se volt még semmi vele

2018. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A családban a gyártás kezdete óta futnak suzukik..nekem huszonkét éve van suzukim, mind automata volt(a mostani is az)


az nem igaz, hogy csak tankolni kell...néha olajcsere, szűrőcsere, gumicsere, ablakmosótöltés..


borzalom..

Nekem még automata WagonR-em is volt..világbajnok autó.


a nejemnek is automata 1.5-ös szwiftje van..ő még nem is tankol..

(mert én viszem tankolni)


az örök élet titka a gondos karbantartás, előírt olaj-csere..

A mostaniak már gyárilag 0W20-as Eneos olajat kérnek. Meg kell adni neki, és kimegy a világból.

2018. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az SX4 motorja ugyanaz, mint az 1.5 Szwift-é.

Tényleg csak tankolni kell.

Ha használtan veszed, akkor csak jól járhatsz vele.

2018. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Igénytelen autók, az biztos, de ha használtan veszed, lehetőleg kerüld azokat, amiket tényleg csak tankoltak, és nem adták meg neki a szükséges karbantartást. Olyan autó nem létezik, amit csak tankolni kell. Hogy mást ne mondjak, olajat, szűrőket, stb rendszeresen cserélni kell. Évente kellene szervizbe vinni az autót ellenőrzésre és a szükséges dolgok cseréjére.
2018. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A suzuki sikere abban rejlik ,hogy népautót gyárt.

olcsón, jót és megbízhatót.

A suzuki nem lenne sikeres ,ha megbízhatatlant gyártana.

Tudja, hogy a /kispénzű/ ember ,nem választaná a kocsiját ,ha nem lenne megbízható.

Hiába lenne olcsó ,ha egy betegágy.

2018. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló szimplán keserű fintorral tud beszélni a Suzukiról, ilyen retardáltaknak csak az epés gúnyra telik.

Nem csak az sx4, bármelyik suzuki modell megbízható, kevés ráfordítást igényel, épp minap hallottam, hogy jó, hogy vannak más autók is a suzukikon kívül, mert a szervizek nem nagyon élnének meg.

2018. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönőm mindnekinek tehát jó választás:)
2018. márc. 21. 12:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mindegy hogy dízel vagy benzin ?
2018. márc. 21. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem 2013-as modell van, összkerékkel. Eddig a kopó alkatrészeken kívül mást nem igényelt. Az első féket mondjuk elég gyorsan megette, lehet a napi 30km dugó nem tesz jót neki.


A dízeles Fiát motorral van, a benzines Suzuki sajátja. Enyém benzines.

2018. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fatermonak volt, 2008as 1.5 benzin winter edition. 190ezer kilométer alatt egyetlen egy hibát sem produkált! Persze fékbetét, tárcsa, vezérlés stb kopó akatrészeket kellett cserélni, de egyetlen meghibásodása sem volt.
2018. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!