Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pózerek az utakon?

Pózerek az utakon?

Figyelt kérdés
Sok olyan fényképet látok amin srácok/lányok pózolnak a kocsijukban. Vagy vezetés közben(!!!). Nem életveszélyes ez? Nem az utat kellene figyelni ahelyett hogy instagramra meg facebook ra teszik fel a vezetés közben csinált képeket/videókat. De az a durva hogy nem is a mellettük ülő csinálja hanem az aki a kovsit vezeti. Csak engem zavar ennyire? Mi a véleményetek erről?

2018. márc. 21. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Az a gáz, hogy egy bizonyos réteg előtt fel lehet vágni egy jogositvánnyal, meg egy 800ezer forintos autóval, pedig a népesség szerintem 70 százalékának van mindkettő.

Húúúúúú aztaaa, van autóóójaaaa. Igaz hogy már felbukok a kocsikban ha sétálok, meg lassan a fa tetején is parkol egy, de tisssszta menci. Én másfél hónapja vettem egy szép autót, a családom tud róla kb meg 5 közeli ismerősöm. Nekem ez attól boldogság hogy van, nem attól hogy megmutathatom hogy van.

2018. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Hülye,elbutult nép.. Mit vársz ezektől? Felnőtt emberek megragadnak 12 éves szinten. 30-40 éves embereknek annyi az élete h milyen telefont vegyen ami a haverjáénál "okosabb" meg melyik samsung ,iphon készít szebb képet az óráról mikor száznyócvan-kétszázzal megy a szaros tdi góffal(amit anyu fizet majd ki).
2018. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!