Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 GLX 2001-es...

Suzuki Swift 1.3 GLX 2001-es mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az index túl gyorsan kattog, megnéztem a jobb hátsó nem működik. Kicseréltem, a sebessége visszaállt, de legalább 15-20 másodperc amíg felvillan hátul is. Ha kicsit ráütök akkor villog rögtön. Minden nap használom munkába járáshoz mit lehet ilyenkor tenni? Forrasztani nem tudok és a szakkifejezésekhez sem értek különösebben mit cseréljek (cseréltessek) ki benne?

2018. márc. 21. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet egyszerű kontakt hiba


vagy rosszul tetted be a csere izzót


vedd ki az izzót pucold meg a foglalatot és próbáld meg gondosan betekerni az izzót a foglalatba.

ha így se müködik akkor valahol megvan szakadva a vezeték.ha így van akkor menjb be egy autóvillamosági szerelőhőz, vagy ahoz a szerelőhöz akihez szoktál menni ha van valami, ő fillérekért megcsinálja.

2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az izzó lett volna rosszul betéve akkor egyáltalán nem működne, de megér egy próbát, hogy kiveszed és a foglalatot megpucolod aztán egy kis kontakt sprayel befújod. Viszont ezeknek a Swifteknek inkább az szokott lenni a baja, hogy a csomagtartó zsanérnál megtörik a kábelköteg. Viszont akár az is lehet hogy egyszerűen szétkopott a kormánykapcsoló( "index kar" ). Ha nem igazán értesz hozzá én is egy villamossági szerelőt ajánlanék aki kikeresi neked lépésről lépésre hogy mi lehet a gond.
2018. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!