Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a kocsiról mi a vélemény...

Erről a kocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezt a kocsit szeretnénk megvenni, még az alvázszám is oda van írva, szerintetek ennyiért megéri? megbizható tipus?

Azért döntenénk a suzuki márka mellett mert csak 4 évig használnánk ugyis, mert utána új autót vennénk, és hogy ez kibír e 4 évet? Alkatrésze a Suzukiknak olcsó.


2018. márc. 21. 23:02
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. márc. 21. 23:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kibír, bár túl sok nem fztkos ebből a típusból, én inkább olyat vennék amiből több van
2018. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Akkor sem kellene, ha utánam dobnák.
2018. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Miért nem? Kifejted?
2018. márc. 22. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Megbízhatósági gondod nem lesz vele de ugyanúgy vagyok vele mint a 2. válaszoló.Nagyon ronda.
2018. márc. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rondább mint az Opel . De autót nem szépség szerint veszünk , hanem használhatóság szerint.
2018. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első ami eszembe jutott, hogy miért nincs kép a bal oldaláról és a beltérről? El kell menni megnézni és kiderül egyből. Suzukival megbízhatóságban nagyot hibázni nem lehet, biztonságban, felszereltségben (fapad delux) már annál inkább.


(Autót meg csak nagyon kevesen vesznek esztétikai megfontolások nélkül)

2018. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az állapotát a képek és a leírás alapján nem lehet megállapítani. Meg kell nézni!

Nekem csak az tűnik fel, hogy ha 2005-ös, mért 2009-2010 körüli rendszáma van... Lehet hogy behozott autó. Ettől persze nem biztos, hogy rossz.


Egyik kollégámnak van ilyen. Eléggé ridegtartásban van az autó és még gurul.


"Nem rondább mint az Opel."

Ezzel pedig erősen tudnék vitatkozni. Egy korabeli H Astra GTC (még csak nem is kell, hogy OPC legyen) szerintem a nyomába se ér ennek szépségben.

2018. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6: XDDDDDDDDDDDDD

Vicckes vagy

2018. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!