Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mik a teendőim a jogosítvány igényléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több féle információt is olvastam a neten, így elbizonytalanodtam.

Az elsősegélyről a papírt hol kell bemutatni? A közlekedési hatóságnál vagy az okmányirodában? Eddig úgy tudtam, hogy mindent az okmanyirodába viszek, de most olvastam/hallottam olyat is, hogy elhajtanak az okmanyirodából, ha az NKH-nal előtte nem mutattam be a Vöröskeresztes papírkát. Volt valami jogszabályváltozás,az is megkavart...



2018. márc. 25. 15:40
 1/5 anonim válasza:
2017 ben Am jogsit csinálatm. Nekem ott kelett leadni a eü-s papirt ahol csináltam a kressz vizsgát. Miután ezt megtetted beszélj az oktatoddal hogy végeztél mindennel aztán ő mondja hogy mikor mehetsz az okmányirodába.
2018. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete volt a forgalmi vizsgám, és ott a vizsgabiztos mondta el, mi a menete ennek. Azt mondta, az elsősegély vizsgáról a papírt az okmányirodába kell vinni.
2018. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsga után mindegy mikor, de az NKH-hoz kell bevinni az elsősegélyt. Onnantól számolva 3 nap és lehet menni az okmányirodába, oda már nem kell az elsősegély.
2018. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az oktató sem tudott egyértelmű válaszokat adni, pont a jogszabályváltoztatgatások miatt. A vizsgabiztost meg hagyjuk... aláíratta a papírt, hogy megfeleltem, és olyan gyorsan kiszállt az autóból mint a szél. Visszaköszönni se tudtam neki..

De akkor ezekszerint NKH a legelső állomás. Köszi mégegyszer mindenkinek!

2018. márc. 25. 23:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam intézkedni! Az NKH-tól elhajtottak, hogy oda semmit se kell már vinni. Mindent az okmányiroda intéz :)
2018. márc. 26. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!