Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007-es Seat Leon 1P 2. 0 Tdi...

2007-es Seat Leon 1P 2. 0 Tdi (BKD) autóm mai nap megállt, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Menet közben hirtelen sűrű fehér (nem kék, nem is kékes) tört elő a kipufogóból, az autó erőtlenné vállt, fordulatszám ingadozott, majd megállt, azóta nem indul. A hűtőfolyadék, és a motorolaj rendben van, egyik sem néz ki úgy ahogy nem kellene. Gondoltam a hengerfej tömítésre, valószínűleg az is a probléma része, viszont attól még el kéne inulnia. Remélem tudtok segíteni!


Ja, mellesleg keresek megbízható (olcsó) szerelőt Budapesten! Köszi!



2018. márc. 25. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a hengerfej átlyukadt és víz került az égéstérbe. (2.0pd ben elvétve szokott ilyen probléma lenni)
2018. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam is hogy az valószínűleg részét képezi a problémának, de attól mennie kéne a motornak, vagy tévedek? Olyanokra gondoltam még hogy besült egy(két?) dugattyú vagy eltört valamelyiken a tömítőgyűrű.
2018. márc. 25. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Simon Tibor EV Csepelen. Nem ingyen dolgozik, de amit kiad a kezéből az működik. (tapasztalataim szerint ez nagy ritkaság)
2018. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!