Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift motorterében...

Totesq kérdése:

Suzuki swift motorterében van. Mi ez? Téglatest alakú, fekete, Tank és Purge felirat van rajta. Azt gondoltam, hogy szűrő de lehet, hogy mégse?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lesz. Szűrő.
2018. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!De!

Benzinszűrőt kerestem hozzá és a boltban azt mondták, hogy az lent van a tank mellett. Az teljesen más az tuti. És ami a legjobb az az, hogy még az alkatrész listában sem találta az eladó. Lehet, hogy ez nem szokványos valami?

2018. márc. 29. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Tank purge: Benzintank szellőztetés. Ebben általában egy aktív szenes szűrő van, ami a benzingőz leválasztására szolgál a tank szellőztetésén. Környezetvédelmi berendezés, cserélni nem kell.
2018. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Így már érthető. Megint okosabb lettem egy kicsit. És ha még tönkre sem megy akkor jó.

Üdv!

2018. márc. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!