Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e92 320D vélemény?

Bmw e92 320D vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig nem rajongtam a dízelekért de úgy döntöttem jó választás lenne mivel itt ahol élek (Írországban) 320i ből szinte csak SE motorkódú van ami köztudottan henger fal repedés hajlamos. Szerintetek megéri e dízelt vennem? Itt napi 50 km-t mennék vele kb viszont ha haza költözöm fele ennyit se. Ezzel megölném a kettőstömegűt? Szép m pakettesek vannak dízelből de belém nevelték hogy használt dízelt nem szabad venni semmi esetre sem ami azért is kérdéses mivel apám és bátyám évek alatt elfogyasztott pár dízelt de nagy problémájuk sosem volt velük (nem azért adták el mert rossz hanem mert újabra váltottak) . Szóval mindent össze vetve egy 320d automata váltóval és mivel 2007-2008-as széria amire futja nagyjából 150-200 ezer km -el megérné-e? 6 hengeres sajna kilőve mert nem adnak rá nekem biztosítást.


2018. márc. 31. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A BMW gyatra a dízelben!

Mind.

Nekem benzines van, az jó.

A fórumokon is állandóan a dízelekkel van a motorikus gond!

Ha a márka a fontos, akkor benzines!

Ha a dízel, akkor inkább Mercedes!

Egyébként a 2003-2005 utáni darabokkal sokkal több gond lesz motorikusan és elektronikailag mint az öregebbekkel.

Tervezett elavulás...!

2018. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ pic.sa lomha (főleg egy BMW-hez képest)
2018. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És bmwnek a 4 hengeres változatáról mi a véleményed? Szívem szerint 6 hengerest vennék de nem adnak nekem biztosítást rá. Szóval abból marad a 320 i és semmiképp sem az SE motorkódú
2018. márc. 31. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell ezekkel a BMW-kkel mert sok a leharcolt pénztemető. Ha teheted akkor a legkésőbbi évjáratokat kell keresni. A korábbi évjáratokból nagyipari mennyiségben hoztak használtan olcsó de leharcoltakat.
2018. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!