Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik izzót lenne érdemes...

Melyik izzót lenne érdemes megvennem ezek közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy emelt fényerejű izzót kipróbálni. A családból ketten is használnak ilyet, és agyon dicsérik ezeket. Az én kocsimba az általam linkelt H1-es szabvány megy bele. Ebből szeretném a legkorrektebbet kipróbálni. 100-130%-osat. Melyiket vegyem meg?


[link]



2018. ápr. 1. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én Osramot használok, beváltak. Ha veszel, legalább két dobozzal vásárolj, mert ezek relatíve hamar kiégnek (1-1,5 év) és akkor már nem biztos, hogy lesz még ugyanaz a fajta a boltban. Egyébként én Mol kúton veszem őket.
2018. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ledes "égőt" vegyél bele ott látványos a különbség. Ezek kis élettartamúak és a kék búra miatt tompítottabb is a fény. 100% al nagyobb fény meg hazugság.
2018. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elviekben nem rakhatok bele ledeset. Ha esetleg mégis beletennék, milyet érdemes? H1 a tompított és H7 a refi.
2018. ápr. 1. 15:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Elviekben nem szabad ,de annak is szép fehér a fénye,viszont erős is. H1 -et raknék bele azt mégis sokkal gyakrabban használod. De ha futja rá akkor mehet a távfénybe is. Ebayen van egy rakás.
2018. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem H7esben Osram Night Breaker Laser van nagy megelégedésemre. Nappalra meg menetfény, így nem ég ki hamar a tompított.


Ledes vackot beletenni eszedbe ne jusson, vakítani fogsz vele mindenkit!

2018. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ledest nem rakhatsz be és ha rossz minőségűt veszel, még tűzveszélyes is (volt már, hogy leállt a bele épített hűtő ventilátor és elolvasztotta a foglalatot).
2018. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én azért írtam a ledest mert végigmentem a létező összes megoldáson és messze a led hozta azt amit vártam.H4-es égő kell nekem szóval két izzószálas ami bonyolítja a helyzetet.


Volt emelt fényerejű égőm Osram, Tungstram is,különbséget ha nagyon erősen néztem tényleg láttam ,de nem volt egetverő ,de kb 4 hónap alatt kiégett mindegyik,pazarlás volt és nem érte meg.


Volt xenon szettem,nem drága, kínai. A béna kialakítása miatt az szórta a fényt nem tetszett ,fény színe nem tetszett túl kékes,paca volt a vetített képe eladtam a francba.


Na mondom nem szórakozok nagyobb kraft kell ide, vettem 100wattos halogént, üveg a búra fém a foncsor bírja. Tényleg bírta,csak bakelit csatlakozót kellett venni mert leolvadt a sima műanyag az áramfelvételtől. Na itt látványosabb eredmény volt tényleg erős fény és mivel tök ugyanaz a kialakítás mint a sima H4 ezért a vetítési kép is rendben volt.Élettartammal se voltak bajok


Aztán jött a Led .Philips ledekkel szereltet vettem kiválasztottam aminek szép árnyékoló búrája van. Na ez tényleg atomvillanás volt a többihez képest. Nagyon fehér fény minden tábla és útburkolati jel messziről izzik a fényében és sacc kábé kétszer olyan jó fénye van mint a 100wattos halogénnek,és kisebb az áramfelvétele,ezzel mindig öröm éjjel menni.A vetítési kép éles ,hozza a törésvonalat ,nincs paca efektus ,csak lejebb kellett tekerni a lámpa magasságot.


Nálam a megelégedettségi sorrend:Első helyen: Led, 2. :100wattos halogén, 3.:emelt fényerejű halogén,4.:xenon

2018. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: pontosan milyen ledes fényforrást vettél?
2018. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ebayről rendeltem ilyet:


[link]

2018. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Directly Replace Original Halogen HID Xenon Headlight Bulbs."


A termék adatlapján olvasható fenti kijelentés alapján nyugodtan besorolható a kínai vacak kategóriába.

2018. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!