Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ad sírós hangot a váltó...

Miért ad sírós hangot a váltó 2-ben motorfékkor és hátramenetben?

Figyelt kérdés
A többi fokozatokban nem hallani,meg egyébként jól kapcsolható a váltó 2-be talán egy picivel nehezebben de nem vészes. Golf4 1,616v 2000-es az autó.
2018. ápr. 4. 13:18
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Valoszinuleg megérett a váltóolaj cserére
2018. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a váltó megérett a cserére. Annak az olajcsere már semmit nem számít.
2018. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezért csak nem kell kicserélni,volt olyan autóm ami recsegett,ropogott, be kellett feszülni,hogy tudjak váltani. Ez ahhoz képest vajpuhán jár és nem dobálja ki a sebességeket se.
2018. ápr. 4. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátramenetben a legtöbb ilyen, ott általában egyenes fogazású fogaskerekeket használnak és azért ilyen. Kettesben meg szerintem is kopás miatt adja a hangot. (De ez még mindig jobb, mint az én Passatomban a váltó. Most cseréltettem ki egy hónapja, mert az egyes fokozatot alig akarta venni. Csak álló helyzetben lehetett berakni és akkor se mindig. A rükverccel ugyanígy voltam. Erre meg a közel 0 kilométeres váltó is pont ugyan ilyen, holott szakszervizben is megerősítettek, hogy igen valami nem stimmelt már a régivel. (De legalább olcsón jutottam hozzá a váltóhoz, ezért is nem a felújítást választottam.))
2018. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, kicserélni nem kötelező, de az a hang már így marad.
2018. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!