Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es 1.3-as swiftemnél mi...

1999-es 1.3-as swiftemnél mi lehet a gond ha nagyobb gázadásnál 70-90 között ráz a kocsi eleje (mintha inkább jobb oldalról)?

Figyelt kérdés
Most cseréltem kerekeket felnivel együtt (téliről nyárira) ott nem lesz gond! Futóműbeállításra kéne vinnem? Vagy más dolog lehet? Sajnos nem igen értek hozzá!

2018. ápr. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki lettek centrírozva a kerekek? Én elkövettem a hibát, hogy az itthoni csere előtt nem vittem el a nyári kerekeket ellenőriztetni. A télivel nem rázott az autó, a nyári sebességtől függően rázza a kormányt, 130-nál már elég veszélyes volt, úgyhogy hamarosan útbaejtek egy gumist. Szintén Swift.

Jó kerekek esetén féltengely, belső féltengely csukló, kormányösszekötő gömbfej hiba lehet.

2018. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy cserélve lett a gumi mert a télinél is rázott! 2-3 hónapja kezdte el! Hozzáteszem általában 110-120-nál nincs vele semmi gond! És nem mindig jön elő! Emelkedőnél ráz jobban ha nyomom neki 70 környékén hog, gyorsuljon!
2018. ápr. 9. 21:39
 3/4 totesq ***** válasza:
Ha emelkedőnél csinálja főként gázadásra akkor tuti, hogy féltengely csukló a rossz. Mégpedig a belső. Rosszabb esetben akár a csapágyazás is rossz lehet.
2018. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És kb mekkora összeg a javítása?
2018. ápr. 14. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!