Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szabálysértés milyen...

Milyen szabálysértés milyen bírság járhat érte?

Figyelt kérdés

Ha valaki az út közepén parkol (pakolás céljából) nem fér mellette senki. De 3 méterrel arrébb ott van a parkoló.

Több autót is feltartott

- ne hogy máá annyit cipekedjek volt a válasz. + trágárkodás.

Még várakoztam behajtottam a tükröket hogy vegye az adást.

Erre azt mondja fel fog jelenteni mert eltörtem a tükröket és felírta a rendszámom.. De ez nem igaz csak behajtottam.

Nos ha mégis feljelent én milyen címen tudom feljelenti. Ha már neki áll feljebb.


2018. ápr. 10. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nem fog feljelenteni


ha tényleg eltörted volna (legközelebb tedd azt) akkor se jelentene fel, mert nem tudnak vele mit kezdeni


indíts polgári pert ellene a trágárkodás és a fenyegetőzés miatt

2018. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A bizonyítási kényszer annál van, akinek érdekében áll.

Rendszámokat ezerszám lehet írni az út mellett állva is.

Be kell mutatnia a törött tükröket, s a te ujjlenyomatod is rajta kell, hogy legyen.

Ezen felül néhány pártatlan tanú sem árt.

2018. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eltörhetted, ha nem is a tükröt, de a benne lévő elektromotort és alkatrészeit. Amennyiben az egy motorosan behajtható tükör volt, akkor azt TILOS manuálisan behajtani, mert azonnal törnek a benne lévő műanyag cuccok.

Egy ilyen tükör ára 100.000Ft-nál kezdődik.

Persze, mindez csak feltételezés, hiszen azt sem tudjuk, milyen autó volt...

2018. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!