Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs fütés? Suzuki...

Zoookecy kérdése:

Miért nincs fütés? Suzuki Swift 1. 0

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Multhéten felfort a hűtővizem. Le engedtem a hűtő vizet. Átmosattam a rendszert vízzel. Termosztát csere megvolt. A venti megy bekapcsol rendesen. Fel is megy a hűtővíz normálisan rövid idő alatt, viszont nincs fűtés csak hideget fúj a rendszer az utas térbe. Valakinek esetleg tapasztalata van ebben?

Vagy dugulás lehet a rendszerben, esetleg vízkőves lehet a fűtő radiátor?



2018. ápr. 16. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy levegős.
2018. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg önmagát légteleniti.
2018. ápr. 16. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Rossz a termosztát.

Én már jártam így. Hogy hiába cseréltünk, nem zárt be, folyamatosan nyitva volt. Visszavittem, kicserélték. Azóta jó.

2018. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan ra vagy másik falytára cserél tetted?
2018. ápr. 16. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szar termosz5áttal is kéne fűtsön,csak sokkal később.

Tuti nincs benne elég víz,meleg motornál tölts utána,mert ha nyit a termo,még simán rátöltesz 2 liter vizet

2018. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég koszos a hűtőm. Barna víz jött ki belőle.Töltögettem bele járó motornál, viszont csak sima vizet. Nem lehet az gond. Hogy nem desztillált víz? Vagy annak semmi köze hozza. Megpróbálok még után tölteni bele.
2018. ápr. 16. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szar termosz5áttal is kéne fűtsön,csak sokkal később"


Én 30 km-t mentem (normál esetben elég kb 1-2 km a fűtéshez). Csont hideget nyomott, inkább nem "fűtöttem", hanem kesztyűben kabátban sapkában vezettem végig télen.


Kérdező: igen, ugyanolyat kaptam, csak az már jól működött.

2018. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy swift felforr,ott már nagy a gebasz.
2018. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogd meg a motortérben az utastéri fűtőradiátorba menő csöveket, a tűzfalon találod, a motor mögött. Az egyiknek forrónak kell lennie. Ha nem forró, akkor kevés a fagyálló, ha forró, akkor el van dugulva a fűtőradiátor, csak a műszerfalat kiszedve lehet cserélni. Ha nem hiszel abban, hogy a fagyálló keni a vípumpát és véd a korrózió ellen, akkor nyáron nincs baj a vízzel, nem tud megfagyni, ám az oldott ásványi anyagok megtelepedhetnek ott, ahol nem kellene.
2018. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!