Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel fessem le?

Dawe96 kérdése:

Mivel fessem le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy első generációs Ford Focus (facelift). Az első lökhárító alján van egy gumianyagú koptató. Ezt szeretném lefesteni. Az lenne a kérdésem, hogy gumi anyagra milyen fajta fújós festékkel tudnék más színt festeni? Több festékboltban voltam, kértem segítséget, de nem igazán tudják, hogy mit adjanak. Volt aki azt mondta, hogy először alapozzam le, aztán fújjam át, volt aki ezt a PlastiDip-hez hasonló fújós festéket adta volna. Az a koptató egészen merev gumi, nem hiszem hogy sokat mozogna, viszont ha mozog is, nem szeretném, hogy eltörjön rajta a normál semmilyen (nem speciális) festék.


Mit keressek rá? Mivel fújnátok le?


Válaszokat köszönöm szépen előre is!



2018. ápr. 16. 15:28
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
A plasti dip meg az ilyen fújható folia a legjobb megoldas!Az nem fog lerepedni,nem kell neki semmilyen extra előkészítés csak zsírtalanitas azt csokolom!Ha meg meguntad a színet fogod azt egyszerűen lehúzod a koptatorol mint egy doliat
2018. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosan erre voltam kíváncsi!

Köszönöm szépen a gyors választ! :)

2018. ápr. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!