Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Toyota Carina E-hez szeretnék fékbetétet venni, de a webshopok Akebono és Sumitomo betétet is felhoznak. Honnan tudjam melyik kell nekem?

ATE tárcsákat és betéteket szeretnék leginkább, ott a betét Sumitomo. Brembo-ból viszont már felhoz Akebono-t is. Kompatibilis lenne? Vagy miért hozza fel mindkettőt?

ápr. 16. 17:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem tökéletesek ezek az adatbázisok főleg japán típusoknál van őskáosz. Legjobb ha látod a formáját méretét a betétnek a neten és tudod milyen kell neked . Valószínűleg mindkettő jó bele.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 16. 17:38 Privát üzenet
Hovarju nevű felhasználó válasza:

Nekem is ilyen autóm van. Én a szerelőre bíztam :-)

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 19:20 Privát üzenet
Saját magad szeretnéd cserélni? Akkor vedd ki még rendelés előtt a betétet, akár fotózd le, vagy rajzold körbe, mérd le, és máris tudod, mit kell rendelned.
Másik megoldás: felmész a toyodiy.com oldalra, alvázszámodat beütöd, megkeresed a fékbetéted gyári számát és az alapján lerendeled (angol nyelvű, de egyszerű kezelni, képes katalógus).
Kérdésedre a válasz: nem kompatibilis az Akebono a Sumitomo-val.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 16. 20:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen típusú (ATE, Akebono, Sumitomo, stb. ) fékrendszerrel szerelt a Mitsubishi Lancer Sportback 1.8 (2009)? Láncos vagy szíjas a vezérlése?
Melyik nyári gumiabroncsot válasszam?
Milyen fékbetétet vegyek a kocsimba ami nem túl drága de azért elég jó?
Egy robogón lévő tárcsát szoktak cserélni? Azt látom, hogy hullámok vannak benne. Vagy ezeknek ilyeneknek kell lenni? Egyébként jól fog a fék. Vagy csak elég fékbetétet cserélni?
Kérdésem a következő:első fékbetétet akarok cserélni a két első kereken. Légtelenitéskor mennyit kell után tőlteni a fékfolyadéknak?
Fékbetétet szeretnék cserélni a kocsimba. Láttam magyar fékbetétet A S márkanéven 1800ft/garnitura. Információ erről a fékbetétről? Vagy vegyek drágábbat?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu