Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga nehéz?

Forgalmi vizsga nehéz?

Figyelt kérdés
24 órát vezettem eddig, annyi hibám van hogy néha túl gyorsan engedem fel a kuplungot, egyébként a parkolás meg minden megy. Még tervezem hogy veszek 10 órát, kb 4 hét van vissza a vizsgáig. Mikre kell figyelni? Hogyan zajlik egy forgalmi vizsga?

2018. ápr. 22. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azokra kell figyelni, mint sima vezetés közben. A vizsga elején húzol 2 kártyát, az egyiken az útvonal, a másikon a végrehajtandó parkolások lesznek. Ezt követően meg ugyan az lesz, mintha ott se lenne a vizsgabiztos - az oktató mondja hogy merre menj és mit csinálj. Nem sokban különbözik a már megszokott óráktól.
2018. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyi, hogy az elején meg kell csinálni a jármű külső ellenőrzését, meg induláskor a fékekét is. Ez általában nem szokott minden tanulós órán megtörténni, mert ezt nem nagyon kell gyakorolni.

Meg parkolóba való beálláskor a kéziféket is be kell húzni (ez se gyakori művelet a rutin órák alatt), de ezt gondolom elmondta az oktató is.


Az, hogy gyorsan engeded fel kuplungot meg nem hiba. Induláskor maximum kicsit nagyobb gázt kell adni hozzá. Menet közben meg épp hogy jó ha gyorsan csinálod, mert legalább kevésbé kopik.

2018. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma voltam másodszor forgalmi ( elsőn egy gyökér vb-t kaptam és kitalálta hogy meghuz) 1. Kösd be magad erre nagyon figyelj mert ott mikor az ellenőrzés után beülsz azt se fogod tudni kb hogy hol vagy . 2 fékpróba elindulás után közvetlen nagyon fontos és mondani kell " a fék rendben" 3. Gyalogosok gyalogosok gyalogosok. Tekints rájuk úgy mint Indiában a tehenekre legyenej szent állatok. Sok a nyomorék de menj a biztosra Inkább lassíts le ha nem vagy biztos benne mit akar csinálni mint hogy elindulj ő meg kitalálja hogy akkor ő is megy( tapasztalat xD). 5. Figyeld melyik utca egyirányú hogy ha a végén balra kell menni akkor be tudj sorolni balra. Meg vedd észre a jobbkezeseket is. Amiket írtam azok közül ha egyet is hibázol buktál . De sajnos szerencse is kell mert vannak gyökér vb-k oktatóm szerint 30%tudás 70% szerencse de meglesz az ne izgulj( úgyis fogszxD )
2018. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!