Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 3 turbo hiba?

Volkswagen golf 3 turbo hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy 1995-ös Volkswagen Golf 3 1.9 Tdi auto. Amikor megvettem minden faszán müködött ahogyan kell. És egyszer csak az egyik pályán menetelem alkalmával (130-140km) éreztem hogy emelkedön lasulni kezd hiába nyomtam beljebb a gázbedált nem akart gyorsulni. hát megérkezésem után megnéztem mindent de nem láttam semmi rendkivülit ami miatt nem kéne hogy így menjen az auto. amikor ujra elinditottam ujra olyan volt mint réggen ment széppen tette a dolgát. (max talán icipicit gyengébb lett már nem emlékszem olyan pontosan) visszont amikor kapott hirtelen egy nagyon terhelést pályán vagy épp köztuton vagy bárhol akkor megint nem akart menni az kövi leállitás/ elinditásig. de ez a terhelés mindig máshol volt. nem ugyanál a fordulatszámnál. és egyre csak gyengült az auto. alig gyorsul. visszont lehet menni vele ugyanugy kb 140 ig. gyorsabban nem tudtam vele menni miotta ilyen lomha lett. most már ott tartunk hogy nem akar nagyon menni. elözni nem lehet nagyon vele. szoszerint olyan lett mint egy szivodizel, de lehet még rosszabb. elöször a turbonyomás szabályzora gyanakodtam. hát direkre lett kötve a turbo. ugysem ment. így visszakötöttem. rá lett mérve a turbonyomásra 2 helyen is. mindig két helyen 0.5 körül nyomott a turbo. ez meg lett probálva direktre kötve is de akkor is csak annyit nyomott. ha igaz amitt hallotam a gyári érték 0.5-0.6 . az az érdekes hogy ha direktre van kötve többet kellen nyomnia nem? (haveromén is kilett probálva és azon meg lászott hogy mikor van hogy van kötve a turbonyomásszabályzó direkten többet nyomott) ki lett cserélve az adagolo hátha nem kap üzemanyagot. ugyse változott semmi. porlasztok porlasznak.. (bár nyomás nem lett tesztelve) üzemanyagot is kap azt tuti. mert amikor belett rakva az új adagolo kormolt kicsit míg persze be nem lett állitva.

most jelenleg tanácstalan vagyok-e szempontbol. most azt tervezem hogy ki lesz szedve a turbo meg lesz nézve hogy nincs-e bármi baja. szerintettek mi lehet a baj?



2018. ápr. 23. 22:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!