Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a vezetés oktatóm az első...

Ha a vezetés oktatóm az első 2 alkalomnál folyton szidott hogy béna vagyok és mindent rosszul csinálok akkor hogy hogy a 3dik alkalomnál már kivitt forgalomba?

Figyelt kérdés
Tőle meg se merem kérdezni, úgyse kaptam még semmire normális választ..:D

2018. ápr. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy pedagógigi érzéknek és tudásnak a híjával rendelkező oktatót.
2018. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem az első 2 alkalomnál lebénázott volna stb akkor a harmadik alkalom másnál lett volna. Az enyém csak grimaszkodott rám,meg ha kérdeztem legyintett...simán megreklamáltam az iskolába és másikat kértem.
2018. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne nagyon keress logikát abban, amit egy vezetésoktató mond.


Az enyém azt mondta, h annyira nincs érzékem hozzá, h a 30. óra előtt ki sem megyünk a forgalomba (másokat ált. 8. óra után visz ki), erre 12. után már mentünk ki.


elég türelmes meg értelmes, viszont nekem tegnap a semmin megsértődött, mert megkérdeztem, mikor kamionok jöttek szembe, h ugye figyel-e, mert hát ő mindig figyel (kivéve mikor telefonál meg a rádióval szórakozik).

de még így is szerencsés vagyok, mert a többi oktató még hülyébb, tegnap az egyik pl. a pályán vizelt :D


mondjuk ha engem lebénázna, otthagynám a francba, de sajnos az a helyzet, ha vez. oktatóknak általában sem türelme, sem pedagógia érzéke nincs, "csak" jól vezetnek.

2018. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem para, engem végig baszogatott amikor tanultam és most meg normálisan tudok vezetni, másokkal ellentétben akik nem ismerik a kreszt és fogalmuk sincs hogyan kezeljenek egyes forgalmi szituációkat.

Plusz ha belegondolsz maximum még 10órát vagy vele, utána megkapod a jogsid és soha többet nem kell nézned a megtespedettfasz arcát

2018. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 10 perc utan kivitt a forgalomba, mert h ügyes vagyok
2019. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!