Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 7 üléses, dízel,...

Rozsdás Rákolló kérdése:

Melyik 7 üléses, dízel, egyterű, családi autót ajánlanátok három kis gyerekhez, megbízhatóság, fogyasztás, és hely függvényében: Volkswagen Touran, Volkswagen Sharan, Seat Alhambra, Ford Galaxy?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 01:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Fiat Scudo?
2018. ápr. 25. 01:06
 2/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

A Touran az kisebb a többinél!

Nekünk Smaxunk van, de a szüleimnek van 7 üléses Touranja, és mikor heten a Tourannal mentünk elég szűkös volt. Nehezebben kötöm be az üléseket, és a gyerekeket, mint az Smaxba.

Az Smaxban a 6-7 ülés nem teljes értékű, de már voltunk 7-en Prágában és elfértünk csomagostul tetőbox nélkül.


A mienk 2.0 120 Le, megy mint a golyó, a fogyasztása is ok 6,5l. 4 éve van nálunk, semmi gond nem volt vele, és nem olyan buszos mint az Smax. A férjem imádja.

2018. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aHermann ***** válasza:

Javítom: A férjemnek az tetszik, hogy az Smax nem olyan buszos, mint a Galaxy.


A Sharant és az Alhambrát nem ismerem, de a tolóajtó praktikus szák helyeken.

A szüleim Touranjával se volt még gond (az mondjuk benzines).

2018. ápr. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aHermann ***** válasza:
Bocs, egy kicsit elírtam: 120kW és 163Le az Smax.
2018. ápr. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Árkategória vagy évjárat?


Csak mert ezek 15+ éve gyártott modellek...


(Pl. az első generációs sharan, alhambra, galaxy egy és ugyanaz)


Egyébként meg 3 kisgyerekhez elég egy kombi is.

2018. ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok hozzátenni,hogy a tolóajtó nagyon jó dolog :) Nekünk lancia van
2018. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a VW 1.9 TDI-s vagy PSA 2.0 HDI-s Galaxikból szemezgetnék, de utóbbit csak akkor, ha fontos, hogy fiatalabb legyen.
2018. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a Lancia igazából Chrysler. Szerintem nézd meg a Chrysler termékkínálatot, akár használtan is.
2018. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tolóajtó tényleg a legjobb találmány a szeletelt kenyér óta - de muszáj a dízel? Mész vele 6 óránál többet egy nap? Mert ha csak a gyerekeket viszed vele oviba, és nincs 100 km-re a munkahelyed, akkor sokat lesz a szerelőnél a dízel, és nem lesz olcsó...
2018. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. azóta vettem egy 2012-es 2.0 dizeles Volkswagen Tourant. Eddig minden rendben vele, remélem így is marad:)
2018. nov. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!