Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 318Tds touring e36 mire...

Bmw 318Tds touring e36 mire érdemes figyelni ennél a fajta autónál?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet !Vettem egy jó állapotban levő bmw 318tds kombi e36os 1998as évjáratú autót !

Igen olcsón tudtam hozzá jutni mert 3 évig ált garázsban !

De egy profi szerelő barátomtól vettem meg!

Szóval ez csak második autó ként lenne használva persze külön garázsban tartva és csak így a nyárra vettem ha össze futok a haverokkal hétvégente !Nem drift és nem is versenyautónak lenne használva ! Magyarul nem ! gyilkolnám az autót !

Szóval szeretnék úgy körülbelül 400 ezer forintot rákölteni ! Mire érdemes figyelni ?Mik romlanak el leghamarabb az ilyen típusú autóknál ? Milyen futóműbeli alkatrészek kellenek hozzá hogy teljesen hiba mentess legyen az autó futóműje ?!És milyen motor alkatrészt ajánlotok hogy az is teljesen rendben legyen ?! (a legkisebb legolcsóbb alkatrészétől kezdve a legnagyobb legfontosabb legdrágább alkatrészig bármi jöhet!)Csak tudjam rendbe az autót legkésőbb a nyár kepéig ! A válaszokat előre is köszönőm ! !



2018. ápr. 26. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor fognak véget érni ezek az olcsó/nemhasznált/profiszerelőévolt/joállapotú/béjjemvés lidércálmok? :(
2018. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:

"Vettem egy jó állapotban levő bmw 318tds kombi"


Ha tenyleg ikyen jo allapotban van akkor minek akarsz rálocsolni egy vagon pénzt?!mint ahogy mondani szoktak ha valami jó és működik azt nem kell megszerelni!

Legfeljebb a futoműben csereld ki azt ha valami esetleg lóg,meg ha valahol van rajta rozsda csinaltasd meg azt jó napot!De most fel milliot ráönteni csak azert hogy hetvegente elővedd vagánykodni a haverokkal........

2018. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy hülyeségnek hangzik, de igenis rá akarok költeni!

És időm is van rá !

Szóval igazából ha valaki ért hozzá akkor szeretném szépen megkérni hogy minden olyan alkatrészt írjon le nekem ami az ilyen típusú autóknál hamar tönkre megy !Plusz minden motor/futómű alkatrészt kérném felsorolni benne hogy teljesen új és megbízható autót tudjak csinálni belőle!

2018. ápr. 26. 09:31
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem leírni hogy amióta nálam van az autó ezeket a kisebb apróságokat kapta meg meg !


új teleszkópok

lengés csillapítok mind a négy

új torony csapágyak

új fékrendszer mind a négy

friss olaj-szűrő-légszűrő csere szintén megvolt

2018. ápr. 26. 09:36
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
83%
Gondolom ez csak valami vicc lesz hogy te akarsz megszerelni/megcsinalni valamit aminek még a nevét sem tudod ezért írjuk le!az első és legdontosabb szerelni valo egyebkent egy minel nagyon empóver felirat felragasztasa a hatsó ablakra
2018. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Új fékrendszer mind a négy"

Ne röhögtess már. :D

Hol van egy béjemvén 4(!) fékrendszer?

Legalább az alapvető fogalmakkal legyél tisztába, mielőtt nekiállsz vakítani.

2018. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Vidd el márkaszervizbe állapotfelmérésre, és mondd nekik, hogy 400 ezer forint felett kérdezzenek meg azért, hogy cserélhetik-e, amit kell. Nem lesz gond a pénz elköltésével.

Kicsit más témában még annyit jegyeznék meg, hogy felkiáltójelek helyett nyugodtan használj pontot a mondat végén.

2018. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nem én csinálnám meg !

És semmiféle vakításról nincs szó!

Csak annyit jegyeznék meg hogy senki nem mondta hogy én tenném bele vagy ilyesmi.

csak simán meg venném az alkatrészt és aztán párhét esetleg pár hónap alatt bele tettetném azzal akitől elhoztam az autót,nem tudom miért kell ennyit fikázni egy kérdést ? Ha jól tudom azaz oldal kérdésekre lett kitalálva!Nem pedig arra hogy helyesírásra meg fikázásokra legyen alap bárkinek is

mert ha felteszek egy kérdést akkor nem piszkálni kell hanem normális választ adni rá!Degeneráltak -_-" TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

2018. ápr. 26. 09:55
 9/13 D. Brasco ***** válasza:
79%
Mar csak azt nem ertem hogy ha a csúcsszuper auto szerelödhöz viszed a gépet aki raadasul előzöleg a tulajdonosa vokt akkor miert ide jössz kérdezni ráadásul a vakot!De nyilvan mi vagyunk a degeneráltak.......
2018. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb megsértődni, fölháborodni, mint az általad generált kérdésekre választ adni?

Úgy tűnik Neked még a trollkodás sem megy elfogadhatóan. :/

2018. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!