Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcsere után fura kattogo...

Kerékcsere után fura kattogo halk hang hallatszik és érezhető is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Olyan érzés mintha egy kavics lenne a kerékben. Kb 60km/h sebességig érzem/hallom. Ha gyorsabban megyek akkor nem. R17 volt a régi kerék, az új R18.

A kormány is furcsa hangot ad ki ha álló helyzetben forgatom.(nem a gumi, az más hang) Mint a tengeralattjarokban a hangok. Induláskor is mikor engedem fel a féket, ugyan ezt a hangot hallom. Menet kozben nem hallani.



2018. ápr. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hang van a tengeralattjáróban. Nagyjából hogy melyik kérek felől jöhet a hang? Kormány nem ráz?
2018. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hang,de lehet repedt felni(volt részem benne hanggal),féltengely.A féket és a kormányt jobb volna megnézetni,mert nem ismerem a tengeralattjáró hangját.
2018. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A felni vadonatúj, szervizben voltam megnézetni, mind a 4 kerék tökéletes. A tengeralattjaró elég szar hasonlat, viszont nem nagyon tudom leírni a hangot. Nyikorgás, mintha szenvednének a fém alkatrészek.
2018. ápr. 29. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Gumiból váltóméretet kapott?


Nem lehet, hogy a nagyobb kerék+gumi miatt hozzáér a dobbetéthez?

2018. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerékcsavarok meg lettek húzva rendesen?
2018. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!