Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 getaway modul?

BMW E90 getaway modul?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra csontra remerült az akkumulátorom. Azt hittem elromlott. Csodálkoztam rajta mert nem egész másfél évrs varta sylver dinamic. Autószerelő szerint zárlatos lett. Vettem egy vadi uj másikat. Két nap alatt az is lemerült teljesen. Ennyit a zárlatos aksiról. Kiderült semmi baja. Így most van két aksim 😕. S valami nagyon leszívja az aksimat. Egy fiatal autóvillamossági ismerősöm átnézte az egész kocsit. Eleinte nem talált semmit hiába húzkodott le mindent áramról akkor is valami merítette. Miután a bal ajtonál alul a volánnál kiiktatta a getaway modult az autó x idő utàn 0 áramot fogyasztott. Tehát úgy néz ki ez a ludas.

Mi a magyar neve ennek a vezérlőnek? Mennyibe kerül újjonan? Ki tudja hozzáprogramozni az autómhoz? Csak a Bmwbe tudják 6millió ft-ért? Illetve bontott modullal cserélhető lenne? Vagy ami kocsimba van javítható?



2018. máj. 1. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
gateway-ként keresd
2018. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne egy diagnosztikát futtatni, olyan helyen, ahol tudják értelmezni a kapott adatokat.

Feltehetőleg a modul nem kapcsolja alvó üzemmódba valamely egységet és ez folyamatosan szívja az akkut.

A modul persze cserélhető, de azt fel kell programozni a géphez.

Úgyhogy mindenre rájöttél magad is, már csak egy hozzáértő kell, akit talán a márka fórumain találsz meg nagyobb szerencsével mint itt.

2018. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!