Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? Ktm gs 125 2t

No_name' kérdése:

Mi lehet a baja? Ktm gs 125 2t

Figyelt kérdés
Nem értem mi a baja.....beindul szépen megy alapjáratbannde mikor megyek vele érzem hogy nincs erő benne és nem forog egy bizonyos fordulatnál tovább csak dadog, rángat és durrog most volt újragyürűzve karbi tiszta.

2018. máj. 2. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Nem kap elég benzint. Lehet hogy a karbi tiszta, de nincs jól beállítva, fúvókázva. Gyűrűzés önmagában szinte semmit nem ér vagy még rosszabb mintha nem cserélted volna. Minimum dugattyút is cserélni kell. Cseszheted pl ha kiverődtek a gyűrűhornyok a dugóban, azt az új gyűrű sem képes korrigálni. Nem tudom hogy annál a motornál a henger nicasilos vagy sima acél. Ha utóbbi, akkor fel kell fúrni a következő túlméretre. Ha nicasil, akkor meg hengert is lehet cserélni.
2018. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyürűt nem csak ugy vettem....vettem egy ojan gyürűt ami tulméretes vollt vastagság szempontjából és azt csiszoltuk a dugatyuhoz. Tökéletesen zár ki vollt probállva
2018. máj. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!