Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 2107-es Lada...

Első autónak 2107-es Lada 17-évesen?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mennyire lenne jó napi 20km-re suliba járni?

És hogy szerintetek nem-e lennék csesztetés célpontja?

( Egy erősebb budai gimibe járok/ Az autót családon belül kapnám /110-ezret futott/ garázsos volt/ 1. tulajos 87-es évjárat/1500-as/ Piros szedán/



#Lada #Első.autó
2018. máj. 3. 14:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó, csak vigyázz rá az 1500-as ladák mostanában jó áron mennek
2018. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Robogó helyett jó, mert arra még esőkabát is kell, ha olyan az idő.

Hogy lennél-e csesztetés célpontja... szerintem nem. A Lada már van olyan ótvar, hogy attól menő. Csináltatnék rá nagy Pizza házhoz szállítás matricát kétoldalra meg az elejére, és onnantól meg már tényleg tuti menő lennél vele.

2018. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes, lehet vele csapatni, könnyű megbütykölni, bár alkatrész nem tudom van - e hozzá manapság. Valaha az álmok netovábbja volt egy ilyen.


Nem egy olyan "műanyag" kocsi mint a maiak, ezzel megtanulsz gépészkedni. Mondjuk nagyon menő nem leszel vele, bár ki tudja?

2018. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Van pár gazdagabb gyerek itt sokkal gazdagabb.. Oké hogy szarjam le mit mondanak de azért akkor se esik jól ha célpont az ember.És ez a kocsi annyira tájidegen itt hogy szerintem rögtön híre menne az évfolyamban.


A pizzás matrica gáz lenne maximum egy teniszlabda fér bele a vonóhorogra az még poén.

2018. máj. 3. 14:59
 5/30 anonim ***** válasza:

Így hogy családon belül kapnád, nem lutri az autó előélete, szerintem abszolút vállalható erre a felhasználási célra.

Nem hiszem, hogy emiatt komolyan beszólnánk, hiszen a többségnek ilyen sincs. A jó állapotú megkímélt Ladák egyre inkább ritkaságszámba mennek. Ha meg mégis, akkor tojd le magasról!

2018. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó állapotú lada nagyon menő, nekem legalábbis baromira tetszene, főleg egy 1500-ös....
2018. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Annyira nem kiemelkedően jó állapotú csak korrekt inkább.
2018. máj. 3. 15:11
 8/30 anonim ***** válasza:
Oké, a pizzás matrica poén volt. A teniszlabda viszont tényleg kötelező elem. Nem tudom, mi van arrafelé, de nálunk ha valakinek 17 évesen bármilyen saját autója volt, akkor boldog lehetett vele, mert bárhova el tudott menni, ahova akart. Fogd fel így. Aztán ha lesz saját kereseted, majd válogathatsz.
2018. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Sokakat hoznak szülők 5-15milliós kocsikkal de van pár drágább is.


A menő srácoknak meg 3-6milliós kocsija van.

2018. máj. 3. 15:13
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
valaki írtaa hogy lehet vele csapatni..inkább ne erőltesd mert hamar széthullik.a rally ladákkal nem összekeverendő egy utcai.fogyasztás 10-12l az erejéhez képest brutálisan sok.sokan mondják hogy 8lnél megáll persze 50km-en meg ha 1 perc alatt gyorsulsz 50re amit a mai világban főleg pesten biztos hogy nem tehetsz meg,hogy simogasd a gázpedált.Pesten egy ladát igencsak szinte vagy akár padlózni kell hogy ne túrjanak le,meg akármilyen kisautót.A megszakítós gyujtása nagyon tudja szivatni az embert,érdemes lecserélni ha elkezd szórakozni.Ha olyanja van hidegen nem indul,aztán langyosan aztán melegen nem akar..áá régen én is ladát akartam de megjött az eszem.isten ments.amúgy nagy fíling de gazdagnak való már. 25/F
2018. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!