Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás tanulásnál ti...

B kategóriás tanulásnál ti hányadik alkalommal mentetek ki a tanpályáról először a közútra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Első.

Egyáltalán nem voltam tanpályán.

2018. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én közúton kezdtem a tanulást, majd a parkolást rutinpályán kezdtem el gyakorolni, 2 alkalommal, utána ismét forgalom.
2018. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Első órán piac parkolójába (délután már üres) kb 20 percet gyakoroltunk majd mentünk a városba.
2018. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt az is egy nagyon fontos tényező, hogy ki hol tanul vezetni. Budapesten vagy máshol. Budapesten valószínűleg ritkábban mennek ki egyből forgalomba a tanulók, viszont mondjuk egy Sümeg nagyságú településen sokkal könnyebb elhagyatott utcákat találni.
2018. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Első alkalommal egy kicsit,másodiknál már mentünk át másik városba. Nem mondom hogy nem féltem, de így utólag azt mondom jól tette 😄
2018. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eleve közúton ültem be, nekem kellett elmennem a tanpályára.
2018. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12. órán.


De semmi érzékem a vezetéshez, és az oktatóm a 7-8. órán szokta általában kivinni a tanulókat.


mondjuk hetente csak 1x járok 50 percet, és közben 1 hónap kimaradt, mert betegeskedett az oktatóm, meg elutazott.

2018. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem leírni, h 30 ezres vidéki kisvárosban járok vezetni, és nálunk mennek tanpályára, hanem egy vasút melletti elhagyatott úton gyakorlunk először, ahol a más tanulóvezetőkön kívül naponta max. 5-10 céges autó jár.
2018. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!