Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket javasolnátok ezek közül?

Melyiket javasolnátok ezek közül?

Figyelt kérdés
Skoda fabia, opel astra g, suzuki wagon r? 800 ezerig bezárólag vásárolnék.

2018. máj. 7. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó lehet. Az igényeid ismerete nélkül többet nehéz elmondani.
2018. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Első jól írja, bár én személy szerint WagonR-t az életben nem vennék, hacsak nem valami betegség miatt kell az a magasabb üléspozíció
2018. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
WagonR-t csak akkor vegyél, ha a magas és könnyen elérhető üléspozíció kifejezetten követelmény, pl gerincprobléma miatt. Én ezért keresek ilyet, így a másik három szóba se jöhet.
2018. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából a megbízhatóság lenne a legfontosabb számomra. Milyen negatívumok jellemzik a wagon r-t ami miatt ennyire nem ajánlanátok?
2018. máj. 7. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A másik kettőhöz képest: csúnya, gyenge, idétlen, billenékeny, kényelmetlen, elavult....
2018. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+kicsi a csomagtér. Az Astra oké lenne elsőre, 2, a Skoda, ha nincs más, akkor marad a W+.
2018. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A W+ csomagtere valóban kicsi, ám könnyen pakolható.

Kipróbáltam: Thule Urban Glide babakocsi összecsukva, oldalára fektetve könnyedén betehető, csak berakás után a felülre került kereket kell levenni, hogy a csomagtérajtó becsukódhasson. Nálunk ez is kritérium volt.

2018. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A wagonr gyenge? 2004-től 94 le. Vvt motorral gyártották. 300 liter a csomagtartó, a corsának és a kalos nak is kisebb és az egyik leg megbízhatóbb autó. Csúnya? Ez is relatív, inkább csak szokatlan,de izlesek és pofonok. Városi használatra szerintem az egyik legjobb választás.
2018. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!