Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehetne kitakarítani az...

Mivel lehetne kitakarítani az első szélvédő alatti gumit?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettük a kocsit (Astra G 2004-es), már akkor ilyen állapotban volt a gumi, vagyis tele volt kosszal. Valószínűleg cserélhettek régebben rajta szélvédőt, nem megfelelően rakták vissza, ezt nem tudjuk.

Szerintetek otthon, saját kezűleg ki tudnánk pucolni a koszt belőle, ha igen mivel? Vagy pedig megy vezérlés cserére 1 hét múlva, akkor hagyjuk a szerelőre, érdemesebb fizetni neki, hogy megcsinálja?


Link a képekhez:

[link]

[link]

[link]



2018. máj. 10. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem rozsda véletlenül?
2018. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rozsda, inkább néz ki annak, csak nem akartam hülyeséget írni, mivel gumit még nem láttam rozsdásodni/rozsdával. :\
2018. máj. 10. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez sajnos korhadásnak tűnik. Ki kéne csiszolni, passziválni és festeni. Sajnos nem kizárt, hogy ehhez ki kéne venni a szélvédőt. Ellenkező esetben pár éven belül költségesebb javítás is befigyelhet, ha elrohad a lemez, és elkezd beázni az autó.
2018. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ez szerelő lesz szerintem. Köszönöm a választ!
2018. máj. 11. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!