Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell ennyit várni a...

Miért kell ennyit várni a következő forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
2018.04.24.-én vizsgáztam elősször és sajnos megbuktam. Másnap azonnal befizettem a következő vizsgadíjat és 2018.05.31.-re kaptam vizsgaidőpontot. Keszthelyen vizsgáztam ahol csak tudtommal 3 vizsgabiztos van. Miért nem lehet felvenni még egy embert? Vagy ha tudják, hogy úsznak és nincs elég időpont, akkor miért kell minden apróságon megbuktatni az embert? Most nem azzal a 15000 Ft-tal van bajom, hanem azzal, hogy több mint 1 hónapot kell várni. Szívesen várnám a vizsgabiztosok válaszát is.

2018. máj. 11. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen bosszankodni,mert ez van,így jártál....nézd úgy,hogy még 1 hónapig gyakorolhatsz
2018. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én 14.-én vizsgázok, mondta az oktatóm hogy ha megbuknék következő időpont augusztus közepén lenne úgyhogy 99%-ra kell mennünk :D remélem átmegyek , mert nekem sem a pénz vagy az a gond hogy újra kell próbálnom, hanem nyárra nagyon szeretnék jogsit és február végén kezdtem a vezetést...
2018. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!