Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tövig behúzott kézifékkel...

Tövig behúzott kézifékkel vezettem?

Figyelt kérdés

Teljesen be volt húzva a kézi de egyébként nem jó,tehát csak annyira fogja meg a kocsit ha emelkedőn áll amúgy meg gyenge a kézi.Kb 1km mentem vele de lassan mert szar út volt és csak 2esbe váltottam fel.Egyébként miután észrevettem útközben megálltam dehazafele az úton nem tapasztaltam semmi szokatlant. 1.4 es az autó ha ez számít. Nagy baj lehet belőle? :(

Köszönöm!



2018. máj. 12. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Max elkoptak hátul a fékbetétek. Illene szemügyre venni őket. Ha nem vetted észre hogy utána nem úgy fog a fék ahogy kellene, akkor valószínűleg nem koptak sokat (vagy már előtte is kopottak voltak, lehet ezért sem fogott a kézi).
2018. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha a megállás után, közben, alatt nem éreztél égett szagot, esetleg füstöt, akkor nincs nagy vész. Viszont a kézifékeden állítani kellene..alul van egy hernyócsavar(általában)


Nagy baj nem lehet belőle. sőt semekkora. talán nem üvegesedett fel a fékbetét.

2018. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem lesz komolyabb baja, de azért nem tesz jót neki.


Nekem egyszer befagyott a kézifék és 80 km-t mentem autópályán.

Na, attól már szarráment a hátsó fék.

2018. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 21. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

ennyitől nem lesz baja. nekem is volt gyenge kézifékes kocsim, de akkor sem értem, hogy nem veszi észre egy jogosítvánnyal rendelkező ember a behúzott kéziféket... pláne egy 1.4 motornál, ahol kis fordulaton alig van nyomaték :)

az más, ha valami összerohadás miatt nem enged ki rendesen, és csak lehelletnyit fékez.

2018. jún. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem lett baja szerencsére! amúgy meg nincs jogsim és a kedvesem autója:D
2018. jún. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!