Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit árul el egy férfiról ha...

Mit árul el egy férfiról ha Alfa Romeo Gtv cup autója van?

Figyelt kérdés

Nagyon ért hozzá és minden autóval kapcsolatos dologhoz, ő szokta szerelni is 😳

És annyira érdekes hogy konkrét elveket vall az autókkal és az Alfával kapcsolatosan is.



#közlekedés #autó #Mercedes #BMW #Alfa Romeo #alfa #kocsi #gtv cup #alfa romeo gtv cup #Alfa Romeo spider
2018. máj. 14. 14:36
1 2 3 4 5
 1/43 crudy ***** válasza:
Aranyom nem lehet h ez egy parkapcsolati kerdes? :D Nem baj, de a hallgatokozonseg nem az akit te keresel.
2018. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
szerintem ezt törölnék abból a kategóriából :) én is gondoltam, hogy oda írom, de kétlem hogy tudnának nyilatkozni autó kategóriában
2018. máj. 14. 14:41
 3/43 A kérdező kommentje:
mármint autós témában, erre gondoltam
2018. máj. 14. 14:41
 4/43 anonim ***** válasza:
44%

Két dolog.

Egyrészt baromi sok felesleges pénze és ideje van szélmalomharcot vívni egy betegággyal (kivéve ha második kocsi, nyáron, hétvégi autózáshoz)

Másrészt pedig, aki elveket vall Alfával kapcsolatban és van is neki, az az a fajta megrögzött Alfás akinek a makacssága elvakultsága olyan erős, hogy az már jellemhiba inkább, mint erény. Feltételezhető, hogy ez a fajta elvakultság az élet más területein is jelen van, ami viszont egyértelműen hátrány, nem pedig erény.


És csak úgy megjegyzésként, egy 20 éves, viszonylag kicsi olasz autó nem nagyon lesz puncimágnes.

Eleve gondolom csak egy sima GTV-ről van szó, nem pedig a verseny verzióról, 1.8 esetleg 2.0 motorral még nem is megy különösebben.


Egy szó mint száz, amely csaj csak ezért a kocsiért elmegy veled annak nagyon alacsonyak az igényei, másrészt, Alfa találkozón lehet egymás ánuszát polírozni ilyen szöveggel, máshol nem nagyon fog számítani.


Ez van.

2018. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 D. Brasco ***** válasza:

Jó hírem van,ez azt jelenti hogy van nála guba......mondjuk ez még nem.jelenti azt hogy te is fogsz látni/kapni abból valamit!

A rossz hír viszont az hogy te örök második leszel!

2018. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Mit árul el egy férfiról az autója?..


ha igazán érdekel a pasi, akkor az öltözködését, a körmeit, a fogai tisztaságát, és az alsógatyáját kell valahogy megsasolni..hány napos a zoknija, rágja-e a körmét, és bányássza-e az orrát? csámcsogva eszi-e a hambit?


az autó ezek után..

2018. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

#4. Azta... durva, milyen jól látod.

Hogy rendbe tegyük a dolgokat: a barátnője voltam és nem nagyon érdekelt soha ez a kocsi dolog, de úgy gondolom, hogyha már van valakinek, akkor az autóhoz való hozzáállása és mentalitása sok mindent elárul egyéb dolgokhoz való viszonyulásáról is.


Nem tudom, hogy a sport verzió-e de szép és a kerekei is. Ő a kapcsolat elején mondta, hogy mivel ez olyan autó (a GTV jelentése), hogy hosszú, nagyobb utakra tervezik, ezért csak arra használja, nem fogja a büdös, koszos városba, mert sajnálja, szóval mondjuk Olaszországba azokra az utakra. Voltunk is vele egyszer nyaralni, de mondta, hogyha az a fő, hogy kocsival mindenhova, akkor vesz egy szakadt koszos, városba valót és akkor még wc-re is azzal... egyébként már nagyon fiatalon megvette, de ez azért érdekes, mert nem a szülei nyomták alá a pénzt, nem abból van és abszolút nem gazdag ahogy írjátok. Van pénze, de nem tudom, hogy mennyi és miből, soha nem kérdeztem, mert nem is érdekelt, azt tudom hogy magának keresi.

Ja és nem punci mágnesnek használta, ő csak szereti a kocsikat :) (nem csak az Alfát egyébként)


De a lényeg, hogy kíváncsi voltam, ki mit mond erre a gondolkodásra és érdekes, nagyon.

2018. máj. 14. 16:17
 8/43 anonim ***** válasza:

Az autó nem feltétlen árulkodó, nekem például kettő is van, és két tök másmilyen... Akkor ez mit árul el?

Az Alfa GTV-vel viszont ha nagyra van a tulajdonosa, akkor arról az emberről számomra a következők jutnak eszembe:

- többnek akarja mutatni magát, mint aki, valószínűleg kisebbségi komplexusos, és ezt külsőségekkel, esetleg ripacs viselkedéssel próbálja kompenzálni

- valószínűleg rossz üzleti érzéke van

- fokozottan vágyik a figyelemre, az elfogadásra, a másoktól jövő önigazolásra - alacsony önértékelésre vall

- legalább nem BMW-t vett

2018. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#5. az autóra érted, hogy én azután csak második leszek? Miért?
2018. máj. 14. 16:19
 10/43 A kérdező kommentje:
#8. a BMW-t lenézi :D
2018. máj. 14. 16:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!