Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Görögországba autóval? Mire...

Görögországba autóval? Mire érdemes figyelni? Melyik határon gyorsabb az átkelés? Autópályák? Utazási tippek

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Júliusban terveztünk lemenni Görögbe és szeretném ha megosztanátok velem utazási élményeiteket, pozitív negatív tapasztalataitokat!

Köszönettel



2018. máj. 16. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig Ioannina felé (utoljára 3 éve) Szegedről Novi Sad - Belgrád - Nis - Veles útvonalon mentem.

Veles után próbáltuk már a Bitola (R1312 vagy A1-A3) és a Gevgelija (E-75) felé vezető utat is. Előbbiek alacsonyabb rendűek, Prilepig kalandosabb az R1312, cserében kevésbé volt forgalmas.

Nis után egyébként gőzerővel épült az autópálya, kíváncsi vagyok, hogy ma hol tart.


Amit érdemes elkerülni, vagy csak hajnalban (0:00-03:00) menni az a röszkei határ.

Nagyon szarul tud esni,(pláne ha Szegeden laksz) hogy megérdezvén Röszkére, még 3-4 órát dekkolsz a dugóban, Júliusban, tűző napon.


Nyitvatartási időben határozottan érdemes a kisebb átkelők fele kerülni (megtanultam a leckét):

[link]

2018. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz
2018. máj. 16. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerbiában autópályán az átlagsebességed ne legyen több, mint 120km/h.

A kapuknál levadásszák a külföldieket (is).


Ha benzinkutra kiállsz, kamera leolvassa a rendszámod és az idömérés szünetel.

2018. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bulgária felé se közelits. Ott vannak álrendőrök, akik elveszik a jogsidat/személyidet és csak pénzért adják vissza.
2018. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!