Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyibe kerűl,...

Szerintetek mennyibe kerűl, járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Összefújkálták festékszóróval a kocsim ajtaját,a tetejére is ment,elvittem egy autófényezőhöz,azt mondta utólag tud árat mondani. Elemenként számolják.


Valaki tud valamit,szerintetek nem lesz olcsó?

Mennyi körűl lesz szerintetek?

Voltatok már hasonló helyzetben?



2018. máj. 16. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam hasonlóan, de csak keveset fújtak rá. Azt le lehetett polírozni. Egy próbát megérhet nálad is, ha nem túl vastagon fújták.
2018. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy utólag mond amúgy árat,nem értem,de ő tudja,lehet több munka is lesz rajta,polírozás stb.
2018. máj. 16. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elemenként 15-20.000 forint vidéken. De lehet elég egy alapos polír is.
2018. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg mással is! Ez az utólagos ár biztosan nem korrekt. Lehúzás gyanús. Legalább egy tól-ig tartományt kéne mondania, de a fényezési melót nem annyira nehéz felbecsülni, hogy ne tudjon akár konkrét árat mondani.
2018. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nem hagynám ott a kocsit, legalább egy irányárat mondjon, mert különben csak átver, ha látja, hogy fogalmad sincs.
2018. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bennem is felmerült a gyanú,amúgy az ablaküveget is érte festék,de egy éve van autóm,még mindig kezdő vezetőnek érzem magam,sok mindennel nem vagyok még tisztában.

Felkeresem holnap reggel és mondok én neki elképzelést,aztán majd mond rá valamit.

2018. máj. 16. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

az autóm első lökhárítóját cserélni kellett, nekitolattak... a 30ezer volt +a festék. mindez vidéken.

én kérnék árajánlatot mástól is, ez elég gáz dolog, hogy nem mond semmi konkrétat... aztán majd előadja neked hogy egész napokat dolgozott vele, közben meg 1 óra alatt megvolt...

2018. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:
Üvegen esetleg megpróbálnám az IPA-t körömmel megkaparva, legalább ezért ne kelljen fizetned. Arra vigyázz, hogy műanyagra, gumira ne kerüljön egy kicsi sem.
2018. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!