Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettő autó közül vaciálok...

Debremart kérdése:

Kettő autó közül vaciálok vagy a renault megane 2006-2009cc vagy pedig a ford focus 2006-2009cc kétezres motorral nézek minimum és két milla a keret?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettő csúnya, de ez ízlés kérdése.

használt, nagy valószínűséggel ismeretlen múltú, külföldi autókról beszélünk.

egy francia autónál ez már régen rossz szokott lenni, szóval egy minusz a renault-nak.


ellenben viszont a focus cabrio sokkal ritkább, ezáltal javítani is problémásabb, ha mondjuk a tetőelektronika nem 100%-os, ami szinte biztos, hogy esélyes egy 9-12 éves autónál. ha nincs meg a megfelelő szakember, és gáz lesz, akkor járhatod végig a szerelőket, 10-ből 9 el sem vállalja, nehogy még nagyobb gázt csináljon, az az 1 meg valami horror árat fog mondani.

2018. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor most mind a kettő -1 pontot kapott
2018. máj. 17. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ezért nehéz, én nem venném egyiket sem, kivéve ha a vételáron felül még van biztonsággal 1 millióm, és akkor nem aggódnék azon, hogy milyen hibát kell kijavítani, beadom a márkaszervízbe, és azok megcsinálják.
2018. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenképp cabriot szeretnék és ami van még keménytetős az a peugeot 206cc-307cc de azok nem tetszenek vagy pedig a bmw e93 de az meg egy tuti állapotú 3 és fél millától kezdődik.
2018. máj. 17. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

ott van még az opel astra h twintop. nekem egyébként az van. abból már a 2 milliónál az elfogadhatóbbak vannak. van egy egészen összetartó országos közösségünk is, köztünk van egy társunk, aki nagyon mélyen benne van már az autó minden nyűgjében, bajában, és korrektül, barátian, segítőkészen áll hozzá mindenkihez.


azért mondom, hogy egy ford focus-nál szerintem ez kizárt, mert az országban nagyjából van szerintem 10-15 db, megane-ból talán egy kicsit több.

2018. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!