Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1999-es évjárat....

Gyuribacsika kérdése:

Suzuki swift 1999-es évjárat. Reggel hidegen indítva az alapjárat felpörög 1500 és 2000-es fordulat közé és eközött ingadozik. Miután bemelegszik már beáll normál alapjáratra. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Emelett még gyakran megtorpan az autó. Miket lenne érdemes átnézni rajta, mi okozhatja a problémát ?

2018. máj. 20. 12:55
 1/6 vassenszky válasza:
100%
A hidegindítàs a motorok nagy "ellensége" még az új autóknàl is! Különösen télen, mikor az autómatta szívatóval indul a motor.Ez megnőveli a az alapjàratot. Ez volt régi kézi szivatós autóknàl is. Nekem Vadi új autóm van,télen mégis 1000 1300 volt alapjàrat, 900 As helyett. Mikor elérte a legminimàlisabb hőfokot, a szivstó kikapcsolt minden mm oké lett. Üdv szerelő
2018. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vassenszky válasza:
A màsodik kérdésre, karburàtort érdemes KARBURÀTOROS műhelybe beméretni, àlltani.
2018. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A karburátor egy érdekes dolog a swifteknél, valóban gyártottak karburátoros példányokat, de az nagyon régen volt. Egy 99-es swiftben központi injektor van.
2018. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor végül is én magam mi az amit megnézhetnék rajta, ami hibás lehet ?
2018. máj. 20. 14:53
 5/6 A kérdező kommentje:
És ugye ez van most jelenleg is május közepén, amikor is azért nincsen téli hideg. És ha belegondolok nem csak reggel csinálja amikor kicsit alacsonyabb a hőmérséklet, hanem ha mondjuk 8-10 óra állás után indítom be, mikor a motor hideg.
2018. máj. 20. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy Suzukim, 94-es.

Az is azt csinálta bármikor beinditottam, még 90 fokosan is akkor is 2000-es volt az alapjárat.

Majd fél percig csinálta és úgy esett lassan vissza. Nagyon idegesitő volt.

Három szervizben nézettem meg és mind azt mondta hogy ilyen az agya.

2018. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!