Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem gáz 50esre?

Nem gáz 50esre?

Figyelt kérdés
Én szeretnek feloltozni rendesen 50es supermotora. Azt mondjak hogy nem kell 50esre de szerintem azzal is lehet nagyot esni. Ti mit gondoltok róla? És ha veszek ruhát(kabát nadrág kesztyű) a csizma mennyire fontos? Köszönöm

2018. máj. 21. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkorát lehet esni mint egy nagyobb motorral.
2018. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, még egy 250cc is. Épp láttam beöltözve ilyen kis ccm motoros fiút, jó melegbe, úgy vásárolt beöltözve jó vicces volt.
2018. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 neked milyen motorod van? Mennyire szoktál beöltözni?
2018. máj. 21. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 50 es robogóm, amit főutakon is használom, 2x estem vele, szépen lehorzsolódott mind 2 oldalam, karom, lábam, de sosem gondoltam védőruhát hordani, bukósisakon kívül.
2018. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én városba csak protektorokat szoktam felvenni, teljes ruházatot nem mert izzadós vagyok és azért 30-35fokba egy bőr kabát és nadrág az csinál egy 50fokot a napon a lámpánál állva.
2018. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez esetben nem bőrruhát vennék csak textilt
2018. máj. 21. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A józan ész azt diktálná hogy öltözz fel rendesen, de a teljes harci dísz azért igen sokat elvesz az élményből egy pici motort hajtva. Gáznak nem mondanám, mert nem mások véleménye a lényeges ebben az ügyben. Ha te szíved szerint beöltöznél rendesen, akkor nosza rajta, tedd meg!
2018. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!