Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 5-600 ezerért?

Peugeot 406 5-600 ezerért?

Figyelt kérdés
Ti ekkora keretből (ez csak a vételár) vennétek ilyen autót, ha tetszene nektek, vagy ez nagyon irracionális döntés lenne, mit gondoltok.

2018. máj. 21. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem irracionális, ha 1 milliós a keret, és a többi pénzt nem sajnálod rászánni, hogy megcsináltass rajta mindent, amit kell. Műszaki rendbetétel, esetleges lakatolás, stb. Nem mondom, hogy rá kell még költeni 500 ezret, de valamennyit biztosan. Nem vagyok egy francia autó rajongó, de a 406-os mindig tetszett. Véleményem szerint az utolsó szép Peugeot.
2018. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ennyiért már lehet kapni értelmes darabot, nem? Ha van 300-ért is, akkor ha logikusan belegondolok, szerintem a duplájáért már kapok olyan darabot, amire nem kell még százezreket rákölteni. Vagy rosszul látom? Egyébként nekem a 407 is nagyon tetszik, illetve a 206 is igen ízléses kisautó. Az újabb darabok viszont már annyira nem szépek nekem, bár ez szinte minden autóra igaz véleményem szerint.
2018. máj. 22. 18:13
 3/4 Oliver38 ***** válasza:
ha értessz az autókhoz,akkor a peugeot 205 is jó választás lehet,150 ezerért kapsz jó állapotút az 1.8 diesel kb 4 litert eszik és otthon egyszerűen javítható szerkezet de a 406-ot is simán lehet kapni 500ért jót,csak figyelj hogy alap dolgokat ki kell cserélni(vezérlés olaj stb)+ a hibákat javítani legyen félretéve 100-150 ezer ft erre is.
2018. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp benzinesben gondolkodom.
2018. máj. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!