Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 1.3 8v 2002 Hideginditas...

Swift 1.3 8v 2002 Hideginditasnal magas az alapjarat kb 3-4percig is Mi a gond?

Figyelt kérdés

Beszivott levego homerseklet erzekelo lehet hogy rossz?

1500korul ingadozik eleg egyenletlenul

Persze melegen semmi gond beall szepen 800ra

De volt mar pelda tobbszor is olyanra hogy menetkozben uresben gurultam es 1500 volt az alapjarat mikor megalltam vissza beallt 800ra

Mi lehet a problema?

Es 1800as fordulatnal szinte az osszes sebessegben picit megtorpan mintha nem adnek neki annyi gazt de csak egy pillanatra es csak ennel a tartomanynak kb.



2018. máj. 22. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valamit elirtam elnezest,telefonon gepeltem!
2018. máj. 22. 12:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidegindításnál normális, gurulásnál meg feature az emelt alapjárat a fekszervó miatt.
2018. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 roli96 ***** válasza:
nem csak a fékszervó, közre játszik a váltóban lévő olaj is, ez nálunk is volt, ugye ha gurulsz akkor a váltón belűl a 2 tengely közt nincs mechanikai kapcsolat de mind a 2 forog, egyiket a motor hajtja, másikat a kerék, és az olaj valamennyire átviszi azt a forgást. ha benyomod a kuplungot menet közben akkor ez ugye megszünik.
2018. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lassan de megszunik

A hideginditasos dolog:tudom hogy ilyenkor emelt alapjaraton uzenel a motor de valahogy ez nem egeszsegesen az

Ma pl ahogy kint allt a napon az auto es delutan inditottam elosszor siman 1000kornyeken allt az alapjarat majd kb 10sec utan elkezdett ingadozni

Felment 1500re majd le es mikor bemelegedett jo lett mint ahogy szokott

Es hallhato kis pöfögés is a kipufugobol

2018. máj. 26. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Automata szívató.

Hideg indításnál normális ez.

-20ba nekem felment az új swift 2200-ig.

2018. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!