Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elképzelhető 330000km-nél még...

Elképzelhető 330000km-nél még eredeti féltengely van az autón?

Figyelt kérdés
G Astra, a féltengelyen mindkét gumiharangon, meg a csuklón is a gyártási dátum egyforma, ami az autóéval megegyezik. Meg még a gyári, GM. Véletlen kiszakította a szerelő a gumiharangot, azt mondta, jó még ez a féltengely.

2018. máj. 24. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ha nem jut bele kosz, akkor nem igen szokott szétmenni.
2018. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem ropog a csukló kitekert kormánynál akkor hibátlan a csukló. Nem árt egyébként ilyen idősen szétszedni a csuklókat, kimosni az öreg zsírt és újat tenni bele. Főleg ha a szerelő ilyen "ügyes" volt.
2018. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

fáradt volt már az a harang, nem kellett nagyon sok, hogy kiszakadjon..

egy kis rézpasztás zsír rákenése a csuklóra, az csak előny lehet.

2018. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
25%
Ha a zsír nem tűnik el belőle illetve kosz nem jut be a harangba akkor egy féltengely nagyon sokaig birja
2018. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet, a miénken is a gyári van és 300.000 felett van benne.
2018. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért ne, ha nem rúgatják tezsvírek minden induláskor a kátyús aszfalton, hanem normális tulaja van, akkor kibír ennyit simán.
2018. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként éppen asszem G astránál gyári ajánlás szerint 80e km-enként cserélni kéne a féltengelyeket, csak senki nem foglalkozik vele. Nem a csukló miatt, hanem mert egy idő után ütni kezd. Persze aki vezeti, nem veszi észre, csak a csere után, hogy jé, milyen halk lett az autó és milyen finoman gurul.
2018. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Féltengely 80 ezrenként? Ez nem hangzik túl reálisnak, alapvetően a féltengely nem fogyó alkatrész, és akár az autó élettartamát is kibírhatja, ha nem hülyegyerek módjára van használva az autó. Viszont kiszakadt gumiharanggal már nem sokat fog menni.
2018. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A gumiharangok rajta még csak nem is voltak repedezve. Az autó kilómétere valós, legalábbis ennyi biztosan van benne, ennél csak több lehet.

Dízel Astra, a leggyengébb motorral.

Aztán lehet, mindig kapott egy komplett újat egy raktárról, ahol a gyári cuccokat tárolták. Hollandoktól lett hozva.

2018. máj. 25. 05:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én 82-es évjáratú golfomon is a gyári csuklók vannak és tökéletes. 457 ezer km van benne. Picit kotyog a váltó felöl de az szerintem a difi nem a féltengely. Gumiharangot egyszer cseréltem rajta és zsíroztam onnan tudom.
2019. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!