Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Egy 10+ éves...

Melyik a jobb? Egy 10+ éves használt autóval gépészkedni, vagy gyűjteni egy vadonat újra (max 1-2 évesre), null kilométerrel?

Figyelt kérdés

Ugye a használt autó vásárlás mindig lutri, mi vagyunk az óra visszapörgetés császárai, teljesen véletlenszerű, hogy 1 év múlva rohad le alattad a kocsi, vagy 10 év múlva.


Melyik éri meg jobban? Összegyűjteni 3-4 milliót egy új (vagy max 1-2 éves) közép-alsó kategóriás autóra, vagy venni 10 éves felsőbb kategóriás autót?


2018. máj. 24. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez rajtad múlik, meddig ér a takaród, mik az igényeid.

Ha nekem lenne 3-4 millióm, és vehetnék egy új ignist szalonból, én lennék a világ legboldogabb embere.űMost egy 21 éves swiftem van, idén fogjuk lecserélni egy 10-13 évesre...

SZóval ha neked a kis-közép kategória ledegradáló, és nem érzed magad jól benne, csak egy passatban, vagy 7-es BMV-ben, akkor inkább használtat vegyél.


Ja, és azért annyira nem véletlenszerű, hogy 1 vagy 10 év után megy tönkre, mert kocsit nem km alapján kell venni, hanem állapot alapján... És ott azért lehet következtetni.

2018. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:

Szerintem nem kell ecsetelni miert jo egy új auto!

Ha megis hasznaltat veszel azt is meg tudom erteni!

2018. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha van minimum havi 500-600 ezer nettód akkor a 3-4 millás új, ha nincs akkor a használt ami kijön 3-6 havi jövedelmedből azt érdemes megvenni
2018. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legésszerűbb 1-2-3 éves, szinte új autót venni.
2018. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a 4 éves, 3 millás alsó-közepet választottam.

Erre is ráment volna még fél milla, ha nincs a garancia.


A következő kocsimat is így veszem majd.

2018. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igényektől függ ha veszel egy 10 éves felsőkategorias autót esélyes hogy baja lesz ha nagyok az igenyek nagyot zuhansz, főleg hogy a felsőkategorias autók mindegyikében vissza van tekerve a kilométer tisztelet a kivételnek? Ha van fölös 3-4 Misid inkább szalanbol vegyél autót szerintem.
2018. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-4 millióból nem vennék új autót, mert az alsó kategória fér bele. Ebből pár éves kompaktot/alsó-közepet néznék inkább.
2018. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2 között van az igazság, valami 5-7 éves használt a legjobb választás ezesetben szerintem. 5-6 millió forint felett viszont már érdemes elgondlkozni a nullkilóméter autón, ott azért adnak már komoly gépeket is (persze nem BMW-t).
2018. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!