Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki autót/teherautót vezet...

Aki autót/teherautót vezet érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés

3 éve van C kategóriás jogosítványom, de csak 8 hónapja használom.

Eddig minden rendben volt, jól megy stb...viszont ma engedéllyel egy építkezésre kellett behajtanom a belváros szűk utcáiba.

Feszült voltam, de boldogultam, volt,hogy fél-fél centire mentem el a kétoldalt parkoló autók között.

Aztán az egyik kis utcába nem bírtam befordulni, teljesen kiengedtem az elejét, a fenti tükörben láttam,hogy fél centi hely sincs a teherautó bal eleje, és az ott parkoló személyautó között.

A jobb hátulja meg a másik oldalt parkoló autótól ugyan így.

Mögöttem személyautók állnak sorba, néha dudálnak.

Soha nem éreztem ilyet vezetés közben, de őszintén azt hittem,hogy elsírom magam, nem tudtam mitévő legyek.

Kínkeserves szenvedés mellett végül valami csodával határos módon elfértem, nem sokon múlott,hogy beszoruljak vagy,hogy összetörjek mindent.

Jártam már a belvárosban, izzadtam le máskor is, de ennyire kellemetlenül sosem éreztem magam, azon is elgondolkoztam,hogy kiszállok, és szólok a főnökömnek,hogy a kulcs a bal első keréken lesz.


Szarul érzem magam,hogy talán ennyire túlreagáltam, végül is megoldódott, de utána az első lehetőségnél félreálltam két szál cigit elszívni.


Érzett már bárki hasonlót akár keződként?Szerintetek normális, vagy túlreagálás?


2018. máj. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Pontosan így, és ezt, ahogy írtad.


Nézegesd a jutubot, ott százával látsz ilyen esetet. Olyankor úgy érzem, hogy én egy ugrifüles vagyok az amerikai MACK zsonglőrökhöz képest. Pedig buszoztam is külföldön.

2018. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond, most megyek buszra megcsinálni a jogosítványt, ennél csak ilyenek lesznek.

Nem azért hiányszakma ez, mert nincs ember, meg nincs rá pénz, hanem néhány szitunál az ember végiggondolja a fél életét.

Meg ugye egyik lábbal a sírban, másikkal a börtönben.

2018. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem dolgozom a szakmában, de van nekem is CE kategóriám, és teljesen átérzem a helyzeted. Azt tudom javasolni, hogy meg kell szoknod azt, hogy kizárod a külvilágot, és nem foglalkozol a dudálósokkal. Szűk helyeken nem lehet egy kamionnal úgy manőverezni, hogy ne tarts fel valakit, ez van. Sokkal fontosabb az, hogy semmilyen kárt ne okozz, minthogy valakit ne tarts fel.
2018. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

Az előző munkám során mindennapos volt a centizgetés, ezzel sosem volt gond és szerencsére sosem volt olyan hogy (majdnem) megszoruljak, mögöttem feltorlódjanak az autók.


Ettől függetlenül tudom miről beszélsz, 2-3 ezer km CE tapasztalattal kiköltöztem Angliába és nyergessel Londont jártam. Sokkal szűkebbek a sávok, többsávos körforgalmak, nagy forgalom, ezek miatt az első 2 hónapban hulla fáradtként jártam haza.


3 év tapasztalattal az X2 building Heathrow mellett már elsőre is csak móka és kacagás volt.


Én nem álltam meg levideózni a tükröt, de volt aki megtette: https://www.youtube.com/watch?v=NwzjipKHr9A

2018. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elegendő a kukásokat követni akár Pesti belvárosban, akár Buda sürüjében..de vannak kertvárosi utcák lehetetlenül kitalálva, és még lehetetlenebbül parkoló nagyondrága autók..a kukások tudnának mesélni.
2018. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!