Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 97-es swift váltó olaj betöltő...

97-es swift váltó olaj betöltő csavar szét van barmolva nem tudom kitekerni, van rá valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

vidd abba a szervizbe, ahol utoljára cserélték az olajat.

Majd megoldják, nekik van ehhez célszerszámuk.

2018. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vágóval menetiránynak megfelelően kifele a szélét ütöd, ráhegesztesz egy csövet, csőfogó, nyomatékfogó, stbstbstb.
2018. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kilometer spirál helyén öntsd be a megfelelő mennyiséget
2018. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolsó! az a csavar ami nem jön ki az az olaj szint is
2018. jún. 3. 16:57
 5/12 veterán vas ***** válasza:

Hogy-hogy nem jön ki?

Már előttem is írták, fogsz egy 10x10-es négyszög anyagot amit fogóval kicsavarsz, vagy levéknyítod egy crova négyszög oldalait, vagy türelmesen kocogtatva kiforgatod egy kis vágóval.

Ha szét van barmolva, mit veszíthetsz?

2018. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3mas vagyok. Engedd le az összes olajat, majd vedd ki a kilóméteróra spirált és egy cső és tölcsér segítségével önts bele 2.3-2.4 liter 75w90es váltóolajat. Ha több van benne egy decivel nem történik semmi...
2018. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nr bajlódj azzal a csavarral...
2018. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, a km spirál helyén betöltheted, ahogy előttem írták. Jobban hozzá lehet férni. A betöltőcsavar sok esetben ki sem jön. Nálam szerencsére kijött, ettől függetlenül mindig a spirálnál töltöm be az olajat, sőt, szándékosan egy decivel többet.
2018. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:

Jah szándékosan többet. Nagy ötlet! :(

Aztán ha valamelyik szimmeringnél elkezdi kinyomni a fölösleget, akkor majd jöhet a következő kérdés, hogy jajaj mit csináljak az olajfolyással?


Mindez csak azért, mert nincs annyi türelmed, hogy egy szintjelző csavart kiszedjél?

2018. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kezdi el, két év alatt nálam nem. A motorolaj szintig van töltve, mégis elkezdett ereszteni a főtengely szimering, természetes elhasználódás. Nem estem kétségbe, kicseréltem, azóta nincs olajfolyás.
2018. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!