Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kezdő jogsival...

Szerintetek kezdő jogsival érdemes sportosabb autót venni?

Figyelt kérdés
Kb. lesz 10 ezer km-em egy kisfurgonban amikor eselyem lesz egy komolyabb autóra. de ekkor is csak 4-5 honapos jogsival Mercedes a45 amg audi rs3.
2018. jún. 1. 15:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
63%

Van aki évek óta vezet balesetveszélyesen.

És van, akinek az első perctől jól megy a vezetés.

Neked kell eldönteni, hogy melyik kategória vagy.

2018. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
29%
szerintem friss jogsival ne vezes jó autót mert sokkal rosszabbul fog esni ha véletlen ossze torod mintha egy olcso kis suzukit tornel ossze.
2018. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egyik gyerekem sem okozott semmi bajt az autójában kezdöként sem - szóval hülyeség, hogy csak olcsó (és a legtöbb esetben vacak) autó jó kezdetben.


VAGY tud valaki vezetni, akkor nem töri össze az autót új jogsival sem, VAGY nem tud, és akkor tíz év után sem lehet rábízni egy jobb minöségüt, mert tönkreteszi.


Emellett a legtöbben elfelejtik, hogy az autó HASZNÁLATI TÁRGY, azaz nem amrad újszerü állapotban, de nem is kell neki, a lényeg, hogy rendesen és megbízhatóan müködjön.


Ha levezetsz 10ezer Km-t, akkor már lesz némi tapasztalatod és ha nem kapsz infarktust, ha netán az új autó megkarcolódik, akkor semmi akadálya egy sportosabb autónak.

2018. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem igazán. Főleg ha fiatal vagy és hajtanak a haverok a hülyeségbe...rengeteg baleset és halál van ebből
2018. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen fiatal vagyok és benne is lennék a hulyeségbe ezert is félek kicsit de inkább a kisebb sérülésektől amit okozhatnék az autónak drága javítás. A 10 ezet km munka autóval lenne. 3.5 kisteherauto.
2018. jún. 1. 16:02
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Friss jogsival kisteherautót fogsz vezetni, ráadásul az lesz a munkád, 0 tapasztalattal meg gyakorlattal... melyik céghez vesznek fel így sofőröket? Pláne, ha olyan fiatal is vagy... jesszus.

De a fizetés azért jó lehet, ha 4 hónap alatt meglesz a pénzed egy sportautóra...

2018. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Ja, hát az autón a kisebb sérülésektől kell félni valóban, nem attól, hogy esetleg balesetet okozol és megölsz/megnyomorítasz ártatlan embereket, esetleg magadat...

Ennyi ésszel, ilyen mentalitással, hát ne haragudj, de baromira nem kéne még semmit vezetned. Te még biciklivel is közveszélyes vagy.

2018. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 crudy ***** válasza:
65%

Nagybaj van ha ez a kerdes felmerult.


Persze vegyel kezdokent egy tobbszaz lovas gepet. Ket szabaly van: kanyarban nyelgazzal mert a reklamban ugy mutattak es csak jobbrol elozz mert a sok barom a belsosavban csak 140el megy. Youtubeon meg keruld a supercar fail videokat mert kamu az osszes.


De azt latom az osszes valasz lepontozasa itt is megy.

2018. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
egy valaszt sem pontoztam le... és nem azért félek jobban a kisebb sérülésektől mert ha valakit elutok az mem baj. Azért mert nem ütnék el senkit. ha mégis az nem az én hibám lenne. oda figyelek mindenre. és annyira nem fizetjól csak részlet
2018. jún. 1. 17:13
 10/19 A kérdező kommentje:
részletre kitudnám hozni.
2018. jún. 1. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!