Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon milyen műhelyek...

Magyarországon milyen műhelyek vannak amik vállalnak nagyobb szintű átalakításokat is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 19:14
 1/4 crudy ***** válasza:
Milyen autó? Milyen átalakítás? Egyébként rá googleztam és találtam egy csomó műhelyt
2018. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
86-os Toyota,LHD átalakítás,futómű keményítés,komplett blokk átépítés,kipufogó...konkrétan minden.Egy régebbi OT autóról van szó,nincs servo,se elektromos vezérlés.A legtöbb amit megkerestem "cég / műhely" az chiptuningal illetve külső cicomákkal foglalkozott.Komolyabb átépítéssel foglalkozókat nem.Ha nincs más lehetőség akkor németbe megpróbáljuk. Az autó ára egyedisége miatt így is az egeket veri. Alap ár + szállítás + vám..ha lúd legyen kövér..
2018. jún. 4. 20:00
 3/4 crudy ***** válasza:
Ebben az esetben minden szegmenst mashol csibalnek. Futomuvet a futomuvesnel, motort a motor szakinal
2018. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 crudy ***** válasza:
Itthon nem az a baj h nincs ilyen hely, hanem h 86ot autohoz nem ert senki. Ebbol szerintem nemtorszag lesz.
2018. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!