Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudtok ajánlani...

Milyen autót tudtok ajánlani 3.5-4 millió alatt?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megbízható lenne, nem lenne túlzottan szervízigényes, 8l alatt egyen, legalább 500les csomagtartója legyen, 10 éves vagy kevesebb.

Előre is köszi :)



2018. jún. 6. 16:52
 1/9 anonim válasza:
ennyi pénzért én mindenképp valami felsőkategóriás autót vennék, BMW 5-ös Touring, Audi A6 Avant stb
2018. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen felesleges ennnyi pénzért olyan autót venni amit az előző ir


Vegyél egy Skoda Octaviat vagy egy Superbt ennyiért mar bőven fogsz találni normálisat. Vagy esetleg egy Passatot

2018. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ennyiért én garis, 4 éves Octaviát vettem.
2018. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Miért vegyen szarabbat ugyan annyi pénzért?
2018. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy egy Octavia azért szar lenne mert olcsóbb... :) ha neki a márka kell es a magas szerviz díj az ő döntése :) 4 millióból meg nem fog normálisabb “luxus” autót venni meg :)
2018. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
octavia, kia ceed kombi, ford focus kombi. 3 éveset kapsz ennyiért, mindegyik 8 alatt eszik, és nagy a csomagtartója
2018. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha szervizdíjnál tartunk, semmivel nem olcsóbb az octavia szervizdíja mint a bömösé :)
2018. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a szerviz díj olyan a bmw-nak mint egy suzukinak csak az alkatrész nem...............................
2018. jún. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én ennyi pénzért Toyotát vennék aztán nem kéne mennem szerízbe
2018. jún. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!