Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 250cm3 quadokat b kategóriás...

A 250cm3 quadokat b kategóriás jogosítvánnyal vezethetem ha forgalomba van helyezve a quad? Halottam ilyet valahol hogy b kategóriával is lehet vezetni és most meg szeretnék erről bizonyosodni.

Figyelt kérdés
quad B kategóriás jogosítvány.
2018. jún. 12. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50ccmig, azt vrzethetsz, amit am jogsival!
2018. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50 cm3-ig AM,az feletti cm3-nél már B.
2018. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ui:Természetesen a B-vel minden quad vezethető.
2018. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a 'B1' kategória pont a quadokat akarja jelenteni. Az meg (legalábbis az én jogsimban) be van pecsételve, szóval vezethetsz...
2018. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

B1 kategória négykerekű motorkerékpár (quad) vezetésére jogosit, de van néhány feltételhez is kötve, a jármű tömegét, teljesítményét illetően. A 250 köbcenti minden bizonnyal vezethető, ha a szükséges engedélyek (forgalmi, műszaki) rendben vannak.

Papírokat utólag nem lehet beszerezni, ha az eladó nem adja a quaddal, akkor az csak zárt pályán használható sporteszköz, nem jármű

2018. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
B-vel mehet, ha műszakis.
2018. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. jún. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!