Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túlzás lenne 400 cm-es motorra...

Gnoomage kérdése:

Túlzás lenne 400 cm-es motorral kezdeni a motorozást?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék elkezdeni motorozni, ami most már úgy néz ki, hogy végre sikerülhet. Mivel igen nagydarab ember vagyok 190 cm és bőven 120 kg felett, emiatt "nagyobb" motorban gondolkoztam eddig. Szerintem rendelkezem a kellő erővel ahhoz hogy megtartsam(ez a rutin pályán úgyis kiderülne), így szerintetek nagy hiba lenne egy ilyen motorral kezdeni?

#motor #400 cm
2018. jún. 13. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen méretekkel nem lesz gondod szerintem.

Én speciel törpe vagyok ezért kezdtem Simsonon és 125-ön.

2018. jún. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy 400-as motor közel sem rizikós, még egy 600-as 80-90 lóerős géppel is el gurulnak néhányan, csak ők vannak kisebbségben.

Önmagában a ccm az nem sokat árul el, a lóerő mérvadóbb

2018. jún. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Nem méret kérdése.

Nekem van olyan 27 éves nőismerősöm, aki nincs 60kg. és nem éri el a 160 cm.-t. Első ránézésre egy camping biciklit sem mernél rábízni. Ehhez képest az 535ccm-es Yamaha Virago-t úgy döntögeti, hogy csuda!

2018. jún. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden rajtad múlik. Nem a motoron, nem a méreteiden, vagy a súlyodon, hanem rajtad. Én legelőször egy 650-es motort vettem magamnak, de ha neked egy zx10r tetszik, akkor célszerű azt megvenni
2018. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!